У Кривому Розі розпочали поточні ремонти мостів

Главное фото новости
Фото: Пресс-служба исполкома Криворожского городского совета
1kr.ua

У селищі Рахманівка, що розташоване на території Центрально-Міського району, проживає близько 800 чоловік. Щоб виїхати на центральну трасу, яка веде до міста, житломасиву Південного, мешканцям потрібно переїхати міст. Це єдиний шлях до «цивілізації» не лише для жителів Рахманівки, а й наступного за ним села Степового. Однак, пересуватися ним стало небезпечно для людей: пішохідна доріжка зруйнована, зіпсовані перила, дощами вимиті опорні стінки.

Про це повідомляє відділ преси та інформації апарату Криворізької міської ради і виконкому

Міст вкрай потребував ремонту і цьогоріч його внесли до переліку об’єктів мостового господарства, на яких заплановані відновлювальні роботи. «Місток з’єднує практично два селища Рахманівку та Степове із іншими житломасивами, - розповідає соціальний працівник Галина Сіманько, - фактично, без нього ми як без рук, адже щоб дістатися до аптеки, банку, за отриманням інших соціальних послуг, потрібно їхати через міст. Зі своєю проблемою ми звернулися до секретаря міської ради Сергія Маляренка і вже зараз бачимо результат – на мосту розпочалися ремонтні роботи».

Зазначимо, що поточний ремонт мостів та шляхопроводів у Кривому Розі розпочався саме з рахманівського мосту. Зараз тут працюють фахівці підприємства «Придніпров’я», що спеціалізується на ремонті мостів та шляхопроводів у Дніпропетровській області. «Ми встановили необхідне обладнання і приступаємо до роботи. Будемо укріплювати та зміцнювати балки та опорні стінки мосту, облаштуємо нову пішохідну доріжку, поручні, колесовідбійник. До травневих свят плануємо завершити ремонт», - зазначив виконроб ТОВ «Придніпров’я» Василь Аністрат.

Договірна вартість робіт складає 114 тис. грн. Загалом, на поточний рік у міському бюджеті закладено 700 тис. грн. на виконання поточних ремонтів шляхопроводів та мостів Кривого Рогу. Заплановано відновити близько 6-7 об’єктів. Їх кількість залежатиме від складності виконання та обсягу робіт.

Разом з тим, триває капітальний ремонт мосту номер сім, що з’єднує мікрорайон Зарічний із 129-им кварталом. Проектний термін виконання ремонту складає 6 місяців і передбачає декілька етапів. Крім відновлення проїжджої частини тут замінять тротуари, встановлять колесовідбійний брус, посилять конструктивні елементи, а також проведуть підсипку нульової опори, встановлять водовідвід.

 


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город