Економіка Дніпропетровщини у січні зросла майже в 1,5 рази

Главное фото новости
Фото: computerra.ru

Економіка Дніпропетровщини на сьогодні найменше в Україні постраждала від кризи. Незважаючи на загальне падіння, показники області підвищуються. В січні 2015 року порівняно з січнем минулого року економіка регіону зросла майже в 1,5 рази.

Про це під час брифінгу повідомила речник Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Кальянова.

«Говорячи про економічну ситуацію в області, ми повинні відзначити, що наш регіон є на сьогодні єдиним найменш постраждалим від кризи. Частка Дніпропетровщини в обсягах реалізації промислової продукції в загальноукраїнському показнику збільшилася за рік до 20 відсотків», - розповіла Олена Кальянова.

Вона пояснила, що це переважно пов'язано з трагічною ситуацією, в якій опинилися підприємства Донбасу. Наприклад, через закриття багатьох з них, дніпропетровські підприємства вийшли «в плюс» по чавуну на 13,2 відсотка, по сталі на 17,4 відсотка, прокату майже на 25 відсотків. Приріст виробництва коксу склав 10,7%, феросплавів - 54%.

«Оскільки обласна влада стоїть на позиціях патріотизму, а не егоїзму, то сподівається, що внесок нашого регіону в стабілізацію Сходу і всієї країни допоможе підприємствам Донбасу незабаром знову працювати в інтересах України - нехай і в конкуренції з Дніпропетровщиною», - додала Олена Кальянова.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Экономика