На Дніпропетровщині весняні канікули тривають у 508 школах

Главное фото новости
Фото: melbourneguide.ru

На весняних канікулах перебувають 508 шкіл Дніпропетровщини.

Наразі школи не відвідують понад 134 тис. дітей. У більшості навчальних закладів відпочивати від уроків школярі будуть до 29-го березня 2015 року.

Про це повідомляє департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Перший 351 навчальний заклад області розпочав канікули минулого тижня. Зокрема, 9-го березня весняні канікули стартували у школах Кривого Рогу, Новомосковська, Орджонікідзе, Верхньодніпровського, Дніпропетровського, Криворізького, Межівського, Нікопольського, П’ятихатського та Синельниківського районів.

Цього понеділка до них приєдналися ще 193 школи. З 16-го березня, відпочивати від уроків можуть учні шкіл у Жовтих Водах, Нікополі, Васильківському, Магдалинівському, Петропавлівському, Покровському, Солонянському, Софіївському та Царичанському районах.

За тиждень, 23-го березня, канікули розпочнуться у решті навчальних закладів області.

Очікується, що повернутися за шкільні парти діти мають вже 30-го березня 2015 року. У Павлоградському та Петриківському районах весняний відпочинок триватиме, відповідно, до 5-го і 12-го квітня.

Разом з тим, у Широківському районі двотижневі канікули вже завершились, вони тривали з 2-го по 13-те березня.

Зазначимо, що у період весняного відпочинку школярі Дніпропетровщини можуть продовжувати позашкільне навчання. Для дітей працюють 118 позашкільних навчальних закладів, 44 дитячо-юнацькі спортивні школи, 6 обласних еколого-натуралістичних, краєзнавчих кіноцентрів, а також Дніпропетровське відділення малої академії наук.

Нагадаємо, загалом на Дніпропетровщині працює 1009 шкіл. Тут навчаються близько 300 тис дітей.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество