З 1 грудня 2015 року прожитковий мінімум зросте більш ніж на 100 грн

Главное фото новости
Фото: ua.teddyclub.org

Державним бюджетом передбачено підвищення прожиткового мінімуму для пенсіонерів до 1074 грн. (наразі він складає 949 грн).

Із 1-го квітня цього року в Україні вступають в дію зміни до пенсійного законодавства. Підвищення прожиткового мінімуму сприятиме збільшенню розміру пенсій та соціальних виплат.

Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

«Тимчасово, у період з 1-го квітня по 31-ше грудня 2015 року, в разі зміни розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищується розмір пенсії як непрацюючим пенсіонерам так і працюючим», - йдеться в законодавстві.

Зважаючи на те, що прожитковий мінімум заплановано підвищити з 1-го грудня 2015 року до 1 074 грн, то у грудні всі пенсіонери як працюючі, так і непрацюючі отримають підвищену пенсію.

Починаючи з 1-го січня 2016 року в разі зміни розміру прожиткового мінімуму пенсія підвищуватиметься лише для непрацюючих пенсіонерів.

Після звільнення з роботи пенсія буде перераховуватися із урахуванням прожиткового мінімуму, який діє на дату звільнення з роботи.

Нагадаємо, 2-го березня Верховна Рада проголосувала за внесення змін до пенсійного законодавства. За прийняття урядового законопроекту №2212 проголосували 238 депутатів. Закон було прийнято з 5 спроби.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Экономика