51 школяр з Дніпропетровщини пройшов до фіналу конкурсу Малої академії наук. Серед них і криворізькі таланти

Главное фото новости
Фото: Днепропетровская ОГА
1kr.ua

У фіналі Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту Малої академії наук Дніпропетровщину представлятиме 51 школяр. Ще 249 учнів стали призерами обласного туру конкурсу МАН.

Про це повідомляє департамент освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

Такі результати відбіркових етапів, які тривали з 6-го лютого по 1-го березня. Загалом до ІІ туру конкурсу-захисту було подано 891 роботу. Найпопулярнішою секцією цьогоріч стала «Хімія та біологія». Фінальні змагання інтелектуальної першості проведуть у Києві. Конкурс проходитиме з 24-го березня до 8-го травня 2015 року. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

За підсумками обласного відбору 52 роботи були визнані гідними І місць.

Зокрема, одинадцятикласниця з Кривого Рогу Єлизавета Бордунова представлятиме у всеукраїнському турі одразу 2 роботи. На рівні області дівчина, яка цього року закінчує Криворізьку спеціалізовану школу з поглибленим вивченням іноземних мов, стала кращою у секціях «Всесвітня історія» та «Правознавство». Її роботи «Традиції єврейського народу як фактор збереження національної ідентичності за часів тоталітаризму (на прикладі свята Хануки)» та «Реформування кримінальної юстиції щодо неповнолітніх: порівняльно-правовий аналіз, проблеми та перспективи в умовах євроінтеграції» журі визнало кращими.

Загалом у рейтингу призових місць обласного туру лідерство здобули юні науковці Дніпропетровська та Кривого Рогу. Школярі обох міст вибороли 202 призових місця на конкурсі.

Традиційно обласний етап конкурсу-захисту Малої академії наук проходив у 2 етапи – написання контрольних робіт із базових дисциплін і публічний захист проектів. Загалом учасники першості змагалися у 63 секціях 12 наукових відділень МАН.

Найпопулярнішою секцією цьогоріч стала «Хімія та біологія». Сюди було подано 133 роботи. Далі за популярністю йдуть «Фольклористика та мистецтвознавство» – 120 проектів і «Мовознавство» – 113 робіт.

Зазначимо, що у 2015 році призери ІІ туру конкурсу-захисту МАН, які є учнями-членами Академії на Дніпропетровщині, отримуватимуть обласні стипендії.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество