Почались весняні канікули!

Главное фото новости
Фото: gai.dp.ua
1kr.ua

В більшості шкільних закладах міста Кривого Рогу розпочато весняні канікули. Діти після тривалих зимових шкільних будень нарешті дочекались весни. 

Про це повідомляє прес-служба Управління держаної автомобільної інспекції в Дніпропетровській області.

З настанням теплої пори року значно додається клопоту і співробітникам Державтоінспекції. Адже на додаток до того що діти масово з’являться на вулицях міста, ще й батьки на роботі. Тож не зайвим буде нагадати дітлахам за Правила дорожнього руху.

Почались весняні канікули!

З цією метою й вирушили працівники сектору профілактичної роботи в навчальні заклади міста. Сьогодні відвідали навчально-реабілітаційний центр «Надія» Під час зустрічі нагадали дітям про те що дорога, в першу чергу, джерело підвищеної небезпеки. І, навіть, в наслідок незначних пустощів можна потрапити під колеса автомобіля. Лише в нашому місті за участю дітей скоєно три дорожньо-транспортні події, в яких одна дитина загинула прямо на пішохідному переході та двоє пасажирів травмовано.

Почались весняні канікули!

Також до виховання дорожній грамоті з радістю долучились і юні інспектори руху команди «Клаксон» КСШ № 74 Саксаганського району. Вони не лише розповіли дітям, як правильно поводитись на дорозі, але й показали театралізований урок (агітбригаду) та провели вікторину. На завершенні співробітники профілактики показали дітям мультиплікаційні фільми з ПДР.

Дітям дуже сподобався урок ПДР в такому форматі. Вони приймали активну участь в цих заходах, відповідали на питання та підтримували оплесками юних інспекторів руху під час виступу. В завершенні зустрічі – пам’ятне фото біля патрульного автомобіля.

Почались весняні канікули!

Співробітники ДАІ звертаються до всіх учнів навчальних закладів. Не забувайте Правила дорожнього руху при виході на дорогу! За можливістю уникайте переходу через неї. А, як що ж це так необхідно, то переходьте її лише по пішохідних переходах, але теж обережно. Батьки! Завжди пам’ятайте про своїх дітей. Ви, в першу чергу, несете за них відповідальність. Тож не залишайте їх без догляду та не вважайте зайвим нагадувати їм правила поведінки на дорозі.

 


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город