Криворізька ДАІ проводить профілактичні заходи на пасажирському транспорті

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

Наразі працівники ДАІ Кривого Рогу здійснюють посилений контроль за дотриманням пасажироперевізниками Правил дорожнього руху та чинного законодавства в сфері надання послуг з перевезення пасажирів.

Згідно проведеного аналізу на території міста Кривого Рогу з початку поточного року зафіксовано дев’ять дорожньо-транспортних пригод на пасажирському транспорті, в яких 16 осіб отримали травми різного ступеню тяжкості. З вини водіїв маршрутних транспортних засобів скоєно 3 ДТП в яких троє людей травмовано.

З метою профілактики аварійності та недопущення дорожньо-транспортних пригод за участю пасажирського транспорту співробітниками криворізького ДАІ виявлено 165 порушень Правил дорожнього руху України, з яких за керування транспортом з технічними несправностями притягнуто до відповідальності 18 водіїв.

Особлива увага приділяється профілактиці грубих порушень ПДР, які безпосередньо впливають на стан безпеки на дорозі, а саме:

- проїзд на заборонений сигнал світлофору - задокументовано 19 фактів;

- порушення правил зупинки та стоянки;

- порушення правил проїзду пішохідних переходів - 129;

- перевезення пасажирів понад встановлену кількість - 19.

Подібні відпрацювання постійно проводяться на території Дніпропетровської області, адже дорожньо-транспортні пригоди за участю пасажироверевізників часто мають тяжкі наслідки з великою кількістю постраждалих людей.

«Перевізникам слід бути вдвічі відповідальними, адже від водійської майстерності та дисциплінованості залежить безпека багатьох людей, які щодня користуються їх послугами. Пасажири ввіряють свої життя водію і сподіваються на те, що безпечно дістануться до пункту призначення. Гарантувати це можливо лише неухильно дотримуючись ПДР та вимог законодавства в сфері безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень, усвідомлюючи особисту відповідальності за своїх пасажирів», - наголошують у ДАІ.

Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Дніпропетровської області).


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество