В Саксаганском исполкоме прокомментировали ситуацию с открытием елочного городка в День траура

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

Как ранее сообщал «Первый Криворожский», 23-го декабря, в Саксаганском районе города открылся елочный городок возле здания исполкома.

Отметим, что днем ранее вышло распоряжение городского головы, в котором говорилось о том, что на 23-е декабря в Кривом Роге объявлен День траура, ввиду прощания с криворожанином Константином Нечипуренко, который погиб в зоне проведения АТО.

Напомним, что до последнего момента Константин считался пропавшим без вести. Только после проведения ДНК-экспертизы, смогли идентифицировать погибшего бойца.

Журналисты сайта «Первый Криворожский» подали официальный запрос в Саксаганский райисполком, чтобы получить ответ по данной ситуации, так как праздничное открытие елочного городка вызвало общественный резонанс.

Комментарий Саксаганского районного исполкома:

«Відкриття ялинкового містечка в Саксаганському районі 23.12.2014 року відбувалося у відповідності до планових заходів району та міста.

На відкриття Ялинкового містечка було запрошено молодших школярів загальноосвітніх закладів району, дітей пільгових категорій, дітей, прибулих із східних областей України, дітей, чиї батьки загинули або перебувають у зоні АТО.

Програма свята планувалась бути насиченою й різноманітною: проведення виставки ужитково-прикладного мистецтва, конкурсу креативних новорічних ялинок «Ялинка-2014», проведення спортивно-розважальних змагань, при підтримці підприємців і благодійників передбачалось проведення святкового Новорічного ярмарку та феєрверку. Своїми виступами присутніх повинні були радувати різножанрові творчі колективи району.

Але у зв’язку з оголошенням Дня скорботи 23 грудня 2014 року за розпорядженням голови районної у місті ради Беззубченка В.В. проведення концертно-розважальних заходів при відкритті Ялинкового містечка було максимально скорочено: відмовились від проведення Новорічного ярмарку і феєрверку, від спортивно-розважальних і ігрових програм, від виступів творчих колективів району, виставку ужитково-прикладного мистецтва вирішено провести у більш зручний час. І все ж таки учасників заходу привітали Дід Мороз та Снігуронька, вручили їм подарунки і солодощі.

Ми єдина, дружна українська родина і тому заради дітлахів було зроблено все, щоб кожна дитина відчула турботу і любов дорослих навіть у цей складний для країни час».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
6 мин

Все хорошо

01 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com