Криворожане потушили балкон соседей до прибытия спасателей

Криворожане потушили балкон соседей до прибытия спасателей

Фото: Первый Криворожский

Сегодня, 16-го декабря, около 15:00, к спасателям Кривого Рога поступило сообщение о пожаре.

По предварительной версии, загорелась балконная рама в квартире по улице Водопьянова.

До прибытия спасателей на место вызова, соседи сверху залили балкон водой.

Спасатели все же вызвали на место работников милиции, чтобы открыть дверь в квартиру и проверить, нет ли в квартире очагов пламени.

Информация уточняется.

 

 

Комментарии (9)

Патриот КР

16:45, 16 декабря 2014

Бдительность превыше всего. Но сало нужно перепрятать!

16:51, 16 декабря 2014

Как обычно окурок бросил кто-то

16:57, 16 декабря 2014

Шашлики робили на електошашличній :-)

Андрей Заславский

22:35, 16 декабря 2014

Поражает поведение диспетчера пожарных!
На фото видим пожарную машину 26-й части (Долгинцевский район, расположение части на ул. Бородича возле автовокзала).

Опять, в который раз, на вызов о пожаре с Восточного-1, ВМЕСТО БЛИЖАЙШЕГО ПОЖАРНОГО ПОДРАЗДЕЛЕНИЯ 14-й ЧАСТИ (дислоцированной возле супермаркета "Эпицентр" в 1 километре от микрорайона Восточный-1!), подняли пожарную машину с автовокзала (26 часть).

При том, что начальник Криворожского управления ГСЧС Александр Хлевной лично обещал мне, что будут подниматься БЛИЖАЙШИЕ К ВОСТОЧНОМУ ПОДРАЗДЕЛЕНИЯ (то есть 14-я часть!)

Страшно даже предположить, сколько имущества скольких квартир сгорело бы до прибытия далекой пожарной части, если б не оперативное реагирование соседей сверху...

КОГДА ЗАКОНЧИТСЯ БЕСПРЕДЕЛ?
Когда имущество граждан, наши жизни и здоровье начнут спасать те спасатели, которые находятся РЯДОМ С НАМИ?

Хитокири

17:03, 18 декабря 2014

Андрей Заславский, идиот, Восточный 1 относится к Долгинцевскому району, поэтому пожарники приехали с автовокзала, а ваша 14-я часть относится к Саксаганскому, т.е. не их юрисдикция.

Андрей Заславский

23:27, 18 декабря 2014

Хитокири, "умный", и это нормально? Сидят ребята в 14-й части, смотрят на дым над Восточным и говорят "Красиво горит, не правда ли?"...

Андрей Заславский

23:37, 18 декабря 2014

а прикол в том, что ближайшее подразделение ВСЕ РАВНО ПОДНИМУТ (помогать!) - но уже потом, когда пламенем объята будет вся квартира и верхние этажи...

Андрей Заславский

00:02, 24 декабря 2014

Вот какой ответ получен нами на сайте Криворожский ресурсный центр, относительно выездов на пожары на Восточный подразделений с далекой от Восточного пожарной части № 26 : Шановний Андріє Васильовичу!
На Ваше звернення №10554 на портал «Криворізький ресурсний центр» щодо перегляду охоплення державними пожежно-рятувальними частинами територій районів міста повідомляємо наступне.
Ваше звернення відповідно до компетенції було направлено до 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.
За підсумками його розгляду інформуємо Вас про те, що територіальне охоплення міста державними пожежно-рятувальними частинами регла-ментується «Розкладом виїздів підрозділів».
Крім того, пожежно-рятувальні підрозділи міста розташовані з розрахунком найшвидшого прибуття до місця пожежі. Наприклад, якщо на мікрорайон Східний Довгинцівського району направити пожежну машину ДПРЧ-14, яка дислокується в Саксаганському районі, то 140 тис. мешканців останнього району залишаться без захисту, а прибуття інших підрозділів в даний район займе час понад 20 хвилин.

Андрей Заславский

00:03, 24 декабря 2014

и вот как я ответил им: Пробачте, та Ви мене не переконали! Навіть більше, Ви самі собі протирічете! Ваші слова з відповіді, цитую, "пожежно-рятувальні підрозділи міста розташовані з розрахунком найшвидшого прибуття до місця пожежі" не відповідають дійсності! Адже найшвидше на мікрорайон Східний може приїхати саме підрозділ пожежно-рятувальної частини № 14 з вулиці Бикова, тому що ця частина розташована на відстані 1 км від мікрорайону Східний-1. А от на проспект Гагаріна або вулиці Отто Брозовського, Галенка, Костенка, Рокосовського та Єсеніна, що належать до Саксаганського або частково Дзержинського районів, НАВПАКИ, найшвидше прибуде підрозділ 26-ї частини Довгинцівського району, що розташований в районі автовокзалу. Треба в обов'язковому порядку перекроїти "Розклад виїздів підрозділів" нашого міста, зокрема, щодо району охоплення частин №№ 14 та 26 взаємно. Це необхідно зробити. Мені сумно і боляче усвідомлювати, що співробітники ДСНС, на службові обов'язки яких покладені також і функції ЗАПОБІГАННЯ тяжких наслідків від пожеж та надзвичайних ситуацій, принципово не вчиняють ніяких дій для вирішення цього питання протягом року, з часу мого першого звернення до Вас з цього питання. Скажу більше, мені соромно за таку позицію відповідальних за це осіб. Адже ризикувати життям та здоров'ям мешканців міста, та знищувати їхнє майно, це злочин! Тим більше, тоді, коли ми можемо, маємо технічні можливості запобігти знищенню та врятувати майно, не ризикувати життям людей, але принципово цього не робимо!

Ссылка скопирована в буфер обмена