Официальное заявление Криворожского Евромайдана (язык оригинала)

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

 Офіційна заява

до депутатів Дніпропетровської обласної ради, обраних від Кривого Рогу від 24 лютого 2014 р.

 Нам стало відомо, що депутати обласної ради від Кривого Рогу ухиляються від виконання законних вимог обласної громади про складення повноважень та вихід з Партії регіонів, цинічно прикриваючись нібито нагальною потребою їх присутності у Кривому Розі у зв’язку з нібито існуючими заворушеннями. При цьому вони не пояснюють громаді, в чому конкретно полягає ця необхідність.

Ми, представники Криворізького майдану та місцевої громади, наполягаємо на негайному виконанні вказаними депутатами законних вимог обласної громади щодо складення їх повноважень та виходу зі злочинної партії.

Ми стверджуємо, що жодних порушень громадського порядку тут немає, а відтак, причин для термінового приїзду у Кривий Ріг не існує.

У цей непростий для країни і для нашого краю час ми вимагаємо від депутатів обласної ради – представників Кривого Рогу, виконання своїх безпосередніх обов’язків щодо присутності на сесії обласної ради та втілення волі народу щодо виходу з Партії регіонів та складання своїх депутатських повноважень.

 

 

Криворізький Майдан


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com