Сотни криворожан проводят шествие-молебен в память жертв голодоморов

Главное фото новости
Фото: obozrevatel.com
1kr.ua

Около 200 человек проводят шествие-молебен в память жертв голодоморов в Кривом Роге.

Они собрались в 15:00 на площади Горького и прошли колонной по проспекту Мира и улице Лермонтова к памятнику жертвам голодоморов и политических репрессий.

Участники шествия несли национальные флаги, красно-черные флаги и плакаты с информационными материалами о голодоморах в Украине.

Около 15:30 возле памятника начался молебен.

Акция проходит без происшествий.

Антон Камушкин, 1kr.ua


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Виталій
 • 1
 • 0
 • Ответить

За роки радянського володарювання в Україні було три голодомори, 1932-1933 рр. був нажорстокішим. Хто говорить. що такого не біло. спитайте у людей, які його пережили. Багатьох ще ви по селам зможете знайти.
Щодо самої ходи, то вразила більше рота міліції, яка ховалась на подвір'ях будинків, пафосмісцевої влади з представленням тих, хто присутній на поминках по-суті. В такі моменти просто бажається пики порозбивати тим, хто там присутній з керівництва. Те, що людей туди добровільно-примусово позганяли - також факт. Ганебно як для місцевої влади та керівників всіх щаблів. Дійсно, ті, хто бажав щиро здійснити покладання, йшли позаду всіх.

ГОСТЬ-ВАЛЕРИЯ
 • 6
 • 2
 • Ответить

ШАНОВНІ,ДО ЯКОГО БЕЗГЛУЗДДЯ ТРЕБА ДІЙТИ,ЩОБ ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ХОДИ-МОЛЕБЕНІ В ПАМ"ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРА
1932-1933рр.НА ВУЛ. Лермонтова ЗА УЧАСТЮ ПРАЦІВНИКІВ ОРГВІДДІЛУ Ц-МІСЬКОГО РАЙОНУ ПОЧАЛИ ЗБИРАТИ ЛАМПАДКИ І КОЛОСКИ В ЯЩИКИ І ВІДНОСИТИ ЇХ З УЧЕНИКАМИ ДИ 25ЛІЦЕЮ.ХІБА ЦЕ НЕЄ ВАНДАЛІЗМОМ І ГЛУМЛЕННЯМ НАД МЕРТВИМИ,ЗА УЧАСТЮ ВЛАДИ, ПРИ ЦЬОМУ ЗАЛУЧАЮЧИ ДО ЦЬОГО ДІТЕЙ.
І ЦЕ НЕ ПООДИНОКИЙ ВИПАДОК,А ЗАБРАНІ ВІНКИ-ГІРЛЯНДИ З ПАМ"ЯТНИКА ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ,ЯКІ ЗА УЧАСТЮ УЧЕНИКІВ 8ШКОЛИ(З УКАЗКИ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ) НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ ТАКОЖ ВІДНОСЯТЬСЯ ДО ВИКОНКОМУ.
ЦЕ ТАК НАША ВЛАДА ЕКОНОМИТЬ БЮДЖЕТ МІСТА,А САМЕ ГІРШЕ,ЩО В ЦЬОМУ ЗАЛУЧЕНІ НАШІ ДІТИ.

Гость
 • 2
 • 2
 • Ответить

Это чтобы отвлечь от ЕС?

світло
 • 1
 • 4
 • Ответить

реги-наёмники ру-ро-ВБИВЦІ.
«Радянська влада (тоді і реги-АНАЛОВ: сабодана, януковыча, кицая, вилкулов… сьогодні) взагалі хотіла (і хоче) ЗНИЩИТИ будь-які «самостійні» дії українців (самого ангела-охоронця Руси-України – НОВУ руську, НОВУ слов’янську – українську мову, наповнену Духом Святим, щоб всі національності у Богакраїни були чесними: ОДНОдушними-ОДНОмовними з Богом і людьми).
Голодомор-геноцид – це вимір особистісний, бо через це, до сьогоднішнього дня, проходить КОЖНА українська родина. Це є (фізичний і ДУХОВНИЙ) акт проти нашого (щирого побожного) становлення та утвердження, це є відповідь на Українську державність початку XX ст..
У 1932-1933 рр.. ми ВТРАТИЛИ найбільш активну, генеруючи частину нашої нації. Там залишилися КРАЩІ. Відтак ми стали іншими (би-лингво-сексуальными; верим, что «солнце светит при поддержке партии: сначала коммунистов а сейчас реги-аналов»), ми стали ПОКІРЛИВИМИ («великому господину, отцу их»). То був УДАР (ино-сраного финно-тюркского гибрида) по нашій (слов’янській) популяції. То була політика СМЕРТІ.»
«За Голодоморів у МИРНИЙ (!!!) час кількість жертв з боку українців ЗНАЧНО перевищила втрати в обох світових війнах! В дійсності це є БЕЗЗУПИННА і безжалісна війна московської (фіно-тюркського гібриду) влади проти української нації».
Залізняк, 1994,с.238: «в 30-ті рр.. ЗНИЩЕНО близько 80 % української інтелігенції». А парт-номенклатурними «обозам» ЗАВОЗИЛАСЯ «правильна» керівна верства з …(Московського улусу). Це і до нині підриває коріння нації, позбавляє індивідуальність можливості усвідомлювати себе часткою (щирого побожного) українського народу, тобто імперія (ГЛОБАЛІЗАЦІЯ дьявола) продовжує культивуватися в самій Україні.
А коли прозрівали одинаки…, сформована за 360 років проімперська «громадська думка» з (ино-сраною вонючею) відразою і озлобленням цькувала паливод, і вже сама вимагала їм кари. Тож (про)імперській владі залишалося тільки реагувати на «глас народу». І вона – реагувала.
НКВС УСРС у 1937 р. тричі зверталося до НКВС СРСР з клопотанням «збільшити …ліміт ЗНЕШКОДЖЕННЯ ворожого (українського в Україні: селяни-середняки…) елементу по1-й категорії (розстріл без суду і слідства в порядку адмінпроведення через „трійки”) на 8 700 осіб…. І ні разу НЕ мала відмови». Мусієнко,1993.
Партійні органи теж вимагали принесення ЖЕРТВ («ідолу ЧУЖЕземному НІКЧЕМНОМУ»): «виявлені рішення Політбюро (КПУ) від 31.01.1938. про ЗБІЛЬШЕННЯ розстрілів на 6 000 осіб та від 17.02.1938. – на 30 000 осіб». Ефимов,1997.
Результати цього (ру-ро-)грубого і (реги-)витонченого єзуїтства: мільйони українців (і реги-меншин) зараз не усвідомлюють своєї національної належності (до подоби Божої) – вони перетворені у безлике (фіно-тюркське ру-ро-реги-«сборище САТАНИНСКОЕ»)…– навіть хизуються (ру-матерщиной – богохульством на Духа Святого, за те, що Той наповнив українську мову); коли в Руси-Україні (продовжується чинитися ДУХОВНИЙ ГОЛОДОМОР-вбивство) повсюдне засилля… (ру-ро-язычества ино-сраным смердючим ру-ро-ОККУПАНТОМ), де в більшості (!!!) районах України нема ЖОДНОГО українського (в Україні) дитсадка, ЖОДНОЇ української (в Україні) школи, НЕ видається ЖОДНОЇ української (в Україні) газети, а …(бестолковый – бес толкующий, разговаривающий с бесом-идолом ру-ро-шансон) чіпко вкоренився у реги-тушки і, як всепоглинаюча іржа, поступово роз’їдає її (щирі побожні) національні ознаки ВІЧНОГО життя».

Ятоґан
 • 2
 • 0
 • Ответить

[Гость] світло, раджу Вам писати трохи коротше, бо так інформація губиться.
Тримаймось!

Гость
 • 4
 • 0
 • Ответить

[Гость] Ятоґан, ему курить меньше надо)... Тогда не будет смешиваться в голове религия, политика и история). А то он в таком угаре, что аж заикается, печатая).

Гость
 • 1
 • 5
 • Ответить

[Гость] , не правильно! Так делали у вас в России, а в Украине о сиротах заботились либо родственники, либо крестные, либо соседи.

Гость
 • 4
 • 0
 • Ответить

[Гость] , то то потом таких вот "соседей" все дружно и радостно раскулачивали, освобождая бесправных "батраков", которые и батрачили с утра до ночи буквально за еду и крышу на сеновале.

Гость
 • 1
 • 4
 • Ответить

[Гость] , та точно- розкуркулили- і в Сібір. Хочиш в Сибір?

Светка
 • 5
 • 4
 • Ответить

о Господи... ЛЮДИ!!! Как вы можете такое думать, писать, говорить.....????? Закройте свои поганые рты, зажгите свечу, не для политиков, историков и тд.... А для себя! Почтите память погибших, не важно в каком городе это было и в какой стране.... Этот кошмар был! Ваши далекие родственники там страдали! Помолитесь за ваше будущее, а если совести хватит то и за ваших близких. Хотя бы минуту...!!!

світло
 • 1
 • 10
 • Ответить

кровавая, советская армия – армия оккупанта-убийцы.
«На початку грудня 1917 р. з ініціативи більшовиків розпочалися переговори між Росією й Німеччиною та її союзниками в Брест-Литовську (укрназва – Берестя). Уряд УНР звернувся до всіх держав з нотою, в якій заявив, що не визнає права РНК виступати на переговорах від імені народів усієї Росії й вестиме переговори з Німеччиною та її союзниками самостійно. Представники німецького командування на переговорах погодилися на це. Дала згоду і делегація Радянської Росії на чолі з Л. Троцьким.
29 грудня (11 січня) 1917 (1918) р. делегація УНР була ВИЗНАНА (у т.ч. і Московським улусом) на Брест-Литовській мирній конференції єдиним представником України на переговорах.
[16 січня (29 січня) 1918 р. відбувся бій під ст. Крути по ЗАТРИМАННЮ московської ОРДИ фіно-тюркського гібриду на шляху до Києва.]
27 січня (9 лютого) 1918 р., коли Центральна Рада вже покидала Київ, українська делегація ПІДПИСАЛА Берестейський договір.
(ПІДПИСАЛА цей договір і більшовицька-бісівська Московія.
Україні для ВИЗНАННЯ не вистачало декілька днів, а можливо і однієї доби і ці дні ЗДОБУЛИ Герої України в бою під Крутами. Бо не тільки день бою, але руйнація залізничної колії при відході до Києва, та відновлення великих втрат наступаючої московської – фіно-тюркської ОРДИ, значно УПОВІЛЬНИЛО наступ ру-ро-більшовицьких загарбників).
Договір забезпечив встановлення ДИПЛОМАТИЧНИХ зв’язків УНР з центральними державами.
Історичне значення Берестейського договору полягає у тому, що він став значним здобутком української дипломатії, який започаткував міжнародне дипломатичне ВИЗНАННЯ української держави».
ЦЕ ВІДПОВІДЬ реги)-анальным брехунам на САМИХ СЕБЕ, які богохульным лукавым бесовским ру-ро-шансоном ЛГУТ, как ДЫШАТ, мол України, як САМОСТІЙНОЇ Держави ніколи не існувало, особливо на момент її ОКУЦІЇ Московським улусом на початку Другої Світової війни.
Тож, підписавши Берестейський договір 1918 р. Росссссия ВИЗНАЛА незалежність України і розпочала агресію ПРОТИ суверенної держави, тобто ПІДСТУПНО – без об’яви війни, ОКУПУВАЛА Україну. Тому Друга Світова війна на теренах України була війною між финно-тюркскими ру-ро-оккупантами, які намагалися відстояти 350-річне право ВБИВАТИ слов’ян, від посягань арійського конкурента-вбивці – «немецко-фашистского оккупанта».
І сьогодні Україна продовжує знаходитися під ино-сраною московською ОКУПАЦІЄЮ би-лингво-сексуального режима сабодана-януковыча, который создаёт все условия, чтобы повсюду звучала хула, богохульным – ру-матерным, лукавым – с московским 5 темпераментом, бес славного – славящего беса ру-ро-блатняком, на Духа Святого, за те, що Той наповнив НОВУ руську, НОВУ слов’янську – українську мову для молитви та спілкування, щоб всі національності у Богакраїни були чесними-ОДНОдушними з Богом і людьми.
На момент ГЕРОЇЧНОГО (без користі для себе), бою під Крутами МОЛОДИХ українських патріотів, МОЛОДИЙ Уряд України УСПІШНО вів переговори в Бересті за визнання її державного суверенітету. Україна ПІДТВЕРДИЛА Богу, Який її створив, і ДОВЕЛА світовим державам, що вона існує і буде існувати «…нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь».
І здобули це ВИЗНАННЯ, в першу чергу, ті, хто добровільно віддав на Суд Божий свою щиру побожну душу у боротьбі із ру-ро-оккупантом, особливо молодь – захисники БАТЬКІВщини Руси-України: святих рівноапостольних Ольги і Володимира, гетьмана Мазепи….
§ •
Крути змусили ВИЗНАТИ світ Україну.
«На початку грудня 1917 р. з ініціативи більшовиків розпочалися переговори між Росією й Німеччиною та її союзниками в Брест-Литовську (укрназва – Берестя). Ці переговори поставили Центральну Раду в складну ситуацію. Ніким не визнана Україна, яка на політичних картах була зображена як частина Росії, могла стати звичайним трофеєм переможців. За цих обставин уряд УНР звернувся до всіх держав з нотою, в якій заявив, що не визнає права РНК виступати на переговорах від імені народів усієї Росії й вестиме переговори з Німеччиною та її союзниками самостійно. Представники німецького командування на переговорах погодилися на це. Дала згоду і делегація Радянської Росії на чолі з Л. Троцьким.
29 грудня (11 січня) 1917 (1918) р. делегація УНР була ВИЗНАНА (у т.ч. і Московським улусом) на Брест-Литовській мирній конференції єдиним представником України на переговорах.
[16 січня (29 січня) 1918 р. відбувся бій під ст. Крути по ЗАТРИМАННЮ московської ОРДИ фіно-тюркського конгломерату на шляху до Києва.]
27 січня (9 лютого) 1918 р., коли Центральна Рада вже покидала Київ, українська делегація ПІДПИСАЛА Берестейський договір.
(ПІДПИСАЛА цей договір і більшовицька-бісівська Московія.
Україні для ВИЗНАННЯ не вистачало декілька днів, а можливо і однієї доби і ці дні ЗДОБУЛИ Герої України в бою під Крутами. Бо не тільки день бою, але руйнація залізничної колії при відході до Києва, та відновлення великих втрат наступаючої московської – фіно-тюркської ОРДИ, значно УПОВІЛЬНИЛО наступ ру-ро-більшовицьких загарбників).
За умовами договору, …кордони УНР встановлювались на довоєнних кордонах Росії; кордон з Польщею визначався комісією з урахуванням етнічного складу населення. Німеччина і Австро-Угорщина дали згоду на передачу (більшої частини Холмщини і Підляшшя до складу УНР. Договір забезпечив встановлення ДИПЛОМАТИЧНИХ зв’язків УНР з центральними державами.
Історичне значення Берестейського договору полягає у тому, що він став значним здобутком української дипломатії, який започаткував міжнародне дипломатичне ВИЗНАННЯ української держави».
ЦЕ ВІДПОВІДЬ реги-орально-анальным брехунам на САМИХ СЕБЕ, які богохульным лукавым бесовским ру-ро-эсперанто ЛГУТ, как ДЫШАТ, мол України, як САМОСТІЙНОЇ Держави ніколи не існувало, особливо на момент її ОКУЦІЇ Московським улусом на початку Другої Світової війни. Щоб не піднімати питання: якщо Україна існувала, то з якої причини вона не має права існувати для Бога і людей.
Тож, підписавши Берестейський договір 1918 р. Росссссия ВИЗНАЛА незалежність України і розпочала агресію ПРОТИ суверенної держави, тобто ПІДСТУПНО – без об’яви війни, ОКУПУВАЛА Україну. Тому Друга Світова війна на теренах України була війною між финно-тюркскими ру-ро-оккупантами, які намагалися відстояти 350-річне право ВБИВАТИ слов’ян, від посягань арійського конкурента-вбивці – «немецко-фашистского оккупанта».
І сьогодні Україна продовжує знаходитися під ино-сраною московською ОКУПАЦІЄЮ би-лингво-сексуального режима сабодана-януковыча, который создаёт все условия, чтобы повсюду звучала хула, богохульным – ру-матерным, лукавым – с московским 5 темпераментом, бес славного – славящего беса ру-ро-эсперанто, на Духа Святого, за те, що Той наповнив НОВУ руську, НОВУ слов’янську – українську мову для молитви та спілкування, щоб всі національності у Богакраїни були чесними-ОДНОдушними з Богом і людьми.
На момент ГЕРОЇЧНОГО (без користі для себе), бою під Крутами МОЛОДИХ українських патріотів, МОЛОДИЙ Уряд України УСПІШНО вів переговори в Бересті за визнання її державного суверенітету. Україна ПІДТВЕРДИЛА Богу, Який її створив, і ДОВЕЛА світовим державам, що вона існує і буде існувати «…нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь». І здобули це ВИЗНАННЯ, в першу чергу, ті, хто добровільно віддав на Суд Божий свою щиру побожну душу у боротьбі із ру-ро-оккупантом, особливо молодь – захисники БАТЬКІВщини Руси-України: святих рівноапостольних Ольги і Володимира, гетьмана Мазепи….

Гость
 • 6
 • 1
 • Ответить

[Гость] світло, я как патриот, только за восстановление Криворожско-Донецкой республики! Не дадим забыть КДР!

Гость
 • 6
 • 9
 • Ответить

[Гость] Джузеппе Жостко, діти мають прилучатися до праці- це нормально, це навіть честь для них! Такі вчинки записуються на небесах! До речі, я, коли там проходжу завжди прибираю пляшки і папірці, які там кидають такі виродки як ти.

Гость
 • 10
 • 2
 • Ответить

[Гость] , пусть прилучаются к помощи старикам, немощным и ветеранам! А не там, где вбухали бюджетные средства по "политической прихоти". Лучше бы эти миллионы направили в детдома, или для улучшения здравоохранения.

Гость
 • 5
 • 8
 • Ответить

[Гость] , щоб таке бидло як ти все розікрало?
А ти зі своїми друзяками не гадь біля пам'ятника, от дітям і не доведеться там прибирати.

Гость
 • 8
 • 1
 • Ответить

[Гость] , а по твоему при строительстве никто не крал?? Ци руки нычого нэ кралы? И для тебя, эгоистичной сволочи, лучше, что бы наши налоги вкатали в бездушный бетон? Если ты жрал от пуза и дрых в тепле при любящих родителей, это не значит, что не надо помогать сиротам и улучшать наше здравоохранение.
Вот после таких "аргументов" сразу понимаешь, какие они, наши украинские "поцреоты-бандеровцы".

Ятоґан
 • 4
 • 9
 • Ответить

[Гость] , о, Господи, скільки у цієї нещасної людини комплексів! Тяжко йому було і є, і буде. Во істину: "діти розплачуються за гріхи своїх батьків".
А "бетон" цей потрібен не мертвим, а нам, живим і запалена свіча потрібна живим, щоб ми лишалися ЛЮДЬМИ! Щоб в майбутньому ми не допустили тих жахів, яким, з різних причин, не змогли протистояти наші БАТЬКИ!
Чи розкрадалися гроші виділені на пам'ятник? Думаю- так: НЕЛЮДАМИ!

Гость
 • 3
 • 2
 • Ответить

[Гость] Ятоґан, я с ними работаю). И дарю свои эмоции не одному, а многим.
И даже животные в первую очередь заботятся о потомстве. А мы - ХУЖЕ животных, ибо готовы вбить ресурсы куда угодно, кричать на майдане всё что угодно, кроме заботы о детях. Мы готовы с пеной у рта обсасывать дела минувшие, обвиняя кого то, забывая при этом дела нынешние. Которые требуют бОльшего внимания на данный момент.

Ятоґан
 • 4
 • 3
 • Ответить

[Гость] , гарне ж ви виховання даєте дітям, як видно з ваших дописів, виховуєте справжнє бидло. Мені просто страшно за моїх дітей, яким доведеться жити серед тих, з ким ви "работаєтє"...

Гость
 • 3
 • 3
 • Ответить

[Гость] Ятоґан, ну так поработай ты). Крикунов я вижу много, а вот делающих - что то не очень.
Мне вот тоже будет интересно посмотреть, как твои дети будут плевать на всех свысока, а потом и тебя "побырику" в дом престарелых сплавят, чтобы быстрее получить наследство).

Ятоґан
 • 4
 • 3
 • Ответить

[Гость] , дітей виховувати- це велика відповідальність, це не гайки вкручувати. Раз ви взялися за таку роботу- маєте розуміти свою відповідальність за виховання гармонійно розвинутої особистості. Бо ж відповідатимете перед Богом за дії своїх вихованців. А я за дії своїх.

Гость
 • 9
 • 0
 • Ответить

[Гость] Ятоґан, живым надо помогать ныне живущим. И если ты усыновишь кого то - то ты станешь более человечнее, чем просто вкатать в бетон историю. Да, историю помнить надо, но не надо делать из неё фетиш. Люди цивилизованные определяются не потому, что они сделали для предков, а потому, что они сделают\сделали для потомков. Хочешь не допустить ужасы голода? Помоги живым сиротам!

Ятоґан
 • 4
 • 5
 • Ответить

[Гость] , а ти багато всиновив?
Піклуючись про померлих, ми, тим самим піклуємось про живих, бо "не хлібом єдиним живе людина".
Коли померає хтось із наших рідних, ми ж не закопуємо його як пса у землю, а гроші, які мали б витратити на похорони, не несемо до сиротинця. Під час голодомору вмерли мільйони наших земляків, хіба вони не є нашими рідними, яким ми, будучи людьми, маємо поставити пам'ятники і гідно вшанувати пам'ять про них? Ми ж ЛЮДИ, а не тварини, що думають лише про харч! СХАМЕНІТЬСЯ, ЗЕМЛЯКИ!!!

АЛЕЖКА
 • 1
 • 1
 • Ответить

[Гость] ,ето точно из семейки-упырей)))) кросту недали вкрасты))))) крост----крупный рогатый скот, ТОРА!!!!!!!!!!!

Гость
 • 2
 • 3
 • Ответить

[Гость] ,к стати, до советской власти вообще детских домов не было. Родители от детей не отказывались, а если умерали, детей забирали родственники. Короче, спасибо товарищу Сталину за наше счастливое детство.

Гость
 • 5
 • 0
 • Ответить

[Гость] , правильно, их всех забирала церковь. Либо отправляли в армию.

Джузеппе Жостко
 • 16
 • 15
 • Ответить

И ещё вопрос по фотографии... Вы, уроды моральные, комы мстить сбираетесь за голодомор 1930 года? Мозги себе купите на деньги, которые вам заплатили за этот даун-парад

Олеговичъ
 • 7
 • 0
 • Ответить

[Гость] Джузеппе Жостко, голодомор был организован КП СССР, видимо им и будут "мстить".

Гость
 • 8
 • 2
 • Ответить

Олеговичъ, хорошо тявкать на тех, кто не может дать сдачи))

Гость
 • 6
 • 2
 • Ответить

[Гость] , аргументировать, не?)

Джузеппе Жостко
 • 8
 • 11
 • Ответить

[Гость] , зато я умный и поэтому богат и управляю стадом, состоящим из таких дебилов как ты. А ты мясо, просто мясо. Челядь

Олеговичъ
 • 4
 • 9
 • Ответить

[Гость] Джузеппе Жостко, это не надолго :)

ра-33
 • 6
 • 8
 • Ответить

[Гость] Джузеппе Жостко,а!!!)))дошло!!!))) ты из тех, кто в 2005 драпал с украины, чо даже КМК Юле с ющом отдали))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))с тобой понятно!!))))))))))))))))

Светка
 • 3
 • 5
 • Ответить

[Гость] ра-33, та не, скорее всего этот Джузеппе Жостко только в 2005 родился и относится к числу малолеток богатых уродов, которые скорее отсосут у всех, нежели веник возьмут. Таких нужно только пристреливать и в навоз выбрасывать

Гость
 • 3
 • 5
 • Ответить

[Гость] Джузеппе Жостко, из-за таких как ты и был голодомор

Джузеппе Жостко
 • 8
 • 3
 • Ответить

[Гость] ра-33, ты самый тупой на сайте! Напиши что-то умное, а не гадости! Сможешь? Умную речь? Думаю не сможешь. И вилкул тут не при чём. Не знаком и не фанат я его. У меня есть своё мнение и я его высказываю. А ты просто гавкаешь на чужие комменты, просто обзывая комментаторов. А сам ничего не пишешь! Напиши свою позицию, блесни умом, а мы посмотрим, кто ты и что ты

Гость
 • 2
 • 6
 • Ответить

[Гость] Джузеппе Жостко, а ну как прийди завтра к горисполкому, и назовись, тебя быстренько научат любить "нэньку"! бздишь!? бздишь! и дальше у монитора бздеть будешь

Гость
 • 3
 • 1
 • Ответить

[Гость] , если я приду - то бздеть сначала будете вы, а уж потом только я. Только если вы - от самопальных свето-шумовых гранат, то я - под дубинками беркута.
Только вот а нафиг мне вы сдались? Было бы из-за чего бросаться на амбразуры.

Джузеппе Жостко
 • 15
 • 19
 • Ответить

Флеш-моб прикольный. Исполкомы заставили выйти на этот дебил-парад, а свАбодовцы стоят и ганьба кричат??? Отморозки. ПТУШники. Еще и лицей заставляют убирать вокруг памятника. Прыщавый строил памятник, свАбодовцам он нужен, пусть за ним и ухаживают. Они же идейные, хоть и дебилы

Сашенька
 • 17
 • 8
 • Ответить

[Гость] Джузеппе Жостко, когда ты от голода ласты склеишь,мы тебя дебилом тоже называть будем.

ра-33
 • 1
 • 1
 • Ответить

[Гость] Сашенька,не лучше мы его Хануакальный Шабаш съедим!

Гость
 • 7
 • 9
 • Ответить

[Гость] Джузеппе Жостко, нічого з ліцеістами не буде, не перепрацюються.

Джузеппе Жостко
 • 10
 • 7
 • Ответить

[Гость] , сам возьми грабли и убери там. А то привыкли, что кто-то должен сделать, кто-то убрать... кто-то жопу подтереть. А сами на печи сидите как иваны-дураки и ждёте щучьего веления...

Гость
 • 4
 • 4
 • Ответить

[Гость] Джузеппе Жостко,
идиот, какая разница кто строил? хоть немного посочуствуй, ты мог родится в то времяи и тоже умереть от голода

Гость
 • 32
 • 42
 • Ответить

Таким вот "мстителям" самим бы пожить в то время.
Сразу бы вспомнили, что голод был по всему Союзу... Голодали Западная Сибирь, Урал, Средняя и Нижняя Волга, Центрально-Чернозёмный Округ, а особенно - ещё и Северный Кавказ и Казахстан. И это была трагедия ВСЕЙ СТРАНЫ. И почему то все скромно забывают, что в марте 1933 г. состоялся судебный процесс против ряда работников Наркомзема СССР как виновных в возникновении голода. А ещё больше забывает, что то время было жёстким ломанием былых укладов крестьянства и переход на новую структуру ведения хозяйств. Что и приводило к крайним перегибам по ВСЕЙ СТРАНЕ!
Так что все эти "акции" - это только политическая спекуляция и отвлечение внимания от других, более важных и злободневных проблем...

гость
 • 31
 • 11
 • Ответить

[Гость] , Голодомор - объективный исторический факт.

Гость
 • 12
 • 13
 • Ответить

[Гость] гость, в устах наших политиков крайне однобокий, что и позволяет на этом получать политические дивиденды. И заметьте - себе в карман и своей же партии на благо.

Батон
 • 31
 • 15
 • Ответить

[Гость] , Я не могу понять, ВАС - Москалей, ХА.ЧИКИ из рашки выживают, так вы в Украину поперлись??? Голодомор - был!!! Это признано всем миром.

Гость
 • 26
 • 21
 • Ответить

Батон, а кто говорит, что не был? Был. За одним нюансом: НЕ ТОЛЬКО В УКРАИНЕ! И не только против Украины.
Только вот наши "партейные" как раз и спекулируют на этом нюансе, что мол де только и только Украину одну обидели, а весь остальной Союз жировал от пуза. Как вы не можете понять, что все эти, которые на фотке, ставят вопрос националистического разделения, хотя не имеют абсолютно никакого права, так как в Поволжье тоже гибли люди. И в Казахстане тоже погибло не меньше людей чем в "нэщастной" Украине.
Имейте силы признать голодомор по ВСЕМУ союзу и никто и слова не скажет.

Гость
 • 24
 • 12
 • Ответить

[Гость] , Комісар, визнавай голодомор хоч і в Північній Америці, а українці говорять про Україну і на нас лежить відповідольність пам'ятати померлих від голодомору Українців.

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город