Фоторепортажи

В Апостолово под Кривым Рогом не осталось ни одной целой школы

В Апостолово под Кривым Рогом не осталось ни одной целой школы Все три школы Апостоловской громады Криворожского района частично или полностью разрушили снаряды ракет армии РФ еще летом. Сейчас чиновники пытаются вместе с экспертами выяснить, можно ли отстроить эти объекты.

У Кривому Розі в останню путь провели Віталія Ножку

У Кривому Розі в останню путь провели Віталія Ножку Віталій Миколайович Ножка, звичайний криворіжець, який виріс у великий родині, мав своїх чотирьох дітей. Пішов захищати Україну, де загинув від рук російських окупантів. Його проводжали в останню путь рідні, військовослужбовці, матері військових, які загинули напочатку війни - у 2014...

Прощання із загиблим воїном з Кривого Рогу — Михайлом Железняком

Прощання із загиблим воїном з Кривого Рогу — Михайлом Железняком 29 березня Кривий Ріг проводжав в останню путь загиблиого у війні із російськими окупнатами українця, воїна Михайла Железняка. Вічна слава загиблому воїну!

78 річниця визволення Кривого Рогу від нацистський загарбників

78 річниця визволення Кривого Рогу від нацистський загарбників Щорічні офіційні заходи, які проводяться 22 лютого у Кривому Розі

Сьома річниця виходу батальйону "Кривбас" з-під Дебальцевого

Сьома річниця виходу батальйону "Кривбас" з-під Дебальцевого Криворіжці зібрались вшанувати пам'ять полеглих під час боїв за Дебальцеве і виходу з оточення у лютому 2015-го року.

День народження Бандери у Кривому Розі. Частина 2

День народження Бандери у Кривому Розі. Частина 2 1 січня криворіжці організували ходу на честь українського націоналіста Степана Бандери.

День Свободи та Гідності

День Свободи та Гідності 8 річниця з початку подій на Євромайдані у Києві. 21 листопада криворіжці зібрались згадати ті події і обговорити проблеми сьогодення.

Конкурс моделей plus size в Кривом Роге

Конкурс моделей plus size в Кривом Роге Криворожанка организовала конкурс моделей plus size. Девушки выступали в национальных костюмах, дефилировали по подиуму, рассказывали о своих талантах и социальных проблемах.

Вистава «Я є Я, де Я є» у Кривому Розі — перша всеукраїнська дитяча творча резиденція

Вистава «Я є Я, де Я є» у Кривому Розі — перша всеукраїнська дитяча творча резиденція Вихідними у Кривому Розі діти дали виставу, в які розповіли про те, як діти шукають себе у світі. Тацівниці і танцівники розповідали про це своїм одноліткам-глядачам через образи, рухи, музику, світло, близькі та зрозумілі їхньому поколінню, представниці та представники якого фактично народились із...

Відкриття флагштоку у Кривому Розі

Відкриття флагштоку у Кривому Розі 23 серпня, у День Дердавного прапора України, у Кривому Розі відкрили 72-метровий флагшток.

Язык сайта

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Опросы

Экскурсии по Кривому Рогу

Booking.com