Фоторепортажи - Спорт

Змагання з боротьби самбо на першість Центрального ОТО

Змагання з боротьби самбо на першість Центрального ОТО 27 січня, у Кривому Розі пройшли фінальні змагання з боротьби самбо на першість Центрального оперативно-територіального об'єднання.

Чемпионат по настольному теннису для воинов АТО, которые имеют инвалидность в Кривом Роге

Чемпионат по настольному теннису для воинов АТО, которые имеют инвалидность в Кривом Роге В Кривом Роге сегодня, 18 сентября, проitk открытый чемпионат по теннису для воинов АТО, которые имеют инвалидность

6-й міський чемпіонат зі Street Workout "Кубок правди 2021"

6-й міський чемпіонат зі Street Workout "Кубок правди 2021" 1 серпня у парку імені Федора Мершавцева відбувся 6-й міський чемпіонат зі Street Workout "Кубок правди 2021"

Ігри Нескорених. Кривий Ріг: дисципліна "плавання"

Ігри Нескорених. Кривий Ріг: дисципліна "плавання" У змаганнях для поранених на фронті ветеранів "Ігри Нескорених" 10 та 11 липня взяли участь більше сотні спортсменів. Найяскравіші моменти змагань у добірці світлин редакції.

Ігри Нескорених. Кривий Ріг: стрільба з лука

Ігри Нескорених. Кривий Ріг: стрільба з лука У Кривому Розі 10 та 11 липня спортсмени-любителі та професіонали, які пройшли війну у Донецькій та Луганській області і отримали там поранення взяли участь у ветеранських змаганнях. У цьому фоторепортажі світлини із двох днів змагань та церемонії нагородження кращих спортсменів.

ФК «Кривбасс» vs ФК «Днепр» 11 июня 2021

ФК «Кривбасс» vs ФК «Днепр» 11 июня 2021 11 июня ФК «Кривбасс» закончил победой последнюю игру сезона со счетом 3:1. На поле криворожские футболисты встретились со спортсменами ФК «Днепр». Также в этот день ФК «Кривбасс» отметил выход в Первую лигу.

Массовый велопробег в честь Велодня 2021

Массовый велопробег в честь Велодня 2021 Сотни криворожских велолюбителей провели масштабный велопробег в честь Велодня. Общая протяженность маршрута, который проехали криворожане, 16 километров.

Гонки на выживание 2021 в Кривом Роге

Гонки на выживание 2021 в Кривом Роге Новый сезон гонок на выживание стартовал в Кривом Роге. 17 гонщиков, каскадеры, баги и много зрелищных столкновений автомобилей.

У Кривому Розі військовослужбовці змагаються за першість по самбо

У Кривому Розі військовослужбовці змагаються за першість по самбо 4 березня у Кривому Розі розпочався чемпіонат із боротьби самбо на першість Центрального територіального управління Національної гвардії України. У змаганнях беруть участь 49 спортсменів із Кривого Рогу, Кременчуга, Дніпра, Павлограду, Полтави, Дніпра та Олександрії.

Всеукраинский турнир по спортивной акробатике в Кривом Роге

Всеукраинский турнир по спортивной акробатике в Кривом Роге 4 марта в Кривом Роге начался открытый Всеукраинский турнир по спортивной акробатике. В соревнованиях участвуют 324 акробата из 8 областей Украины.

Язык сайта

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Деоккупация

В плену ожидания

Booking.com