Фоторепортажи - Общество

TEDx в Кривом Роге 2020

TEDx в Кривом Роге 2020 Первая конференция мирового масштаба TEDx VechirniyBlvd состоялась 18 января в Кривом Роге. 11 выступлений увидели более 100 зрителей. На сцене выступали воспитанники школы ментальной арифметики, изобретатель машины, которая будет круче известного электрокара, психологиня, пиарщица, политолог,...

"Пакет добра" для детей со школы-интерната в Кривом Роге

"Пакет добра" для детей со школы-интерната в Кривом Роге В Кривом Роге 15-го января детям со школы-интерната вручили "Пакеты добра". Люди, которые хотели помочь детям, на протяжении двух недель собрали около 600 пакетов с адресными подарками.

Новогодний велопробег Дедов Морозов в Кривом Роге

Новогодний велопробег Дедов Морозов в Кривом Роге Накануне Нового Года в Кривом Роге состоялся праздничный велопробег Дедов Морозов. Участники пробега в костюмах ездили в детские дома и дарили детям подарки. В акции приняло участие около 70 человек.

Школа молодіжного лідерства "ПроЯв" у Кривому Розі

Школа молодіжного лідерства "ПроЯв" у Кривому Розі У Кривому Розі на базі педагогічного університету пройшла школа молодіжного лідерства. Захід відбувався з 24 по 27 листопада, брали участь студенти з Києва та Кривого Рогу. В школі проводили тренінги зі створення власного бренду, самопрезентації, також для учасників провели екскурсію містом.

Рамка с лентой, венок, инвалидная коляска или отдых и полноценная жизнь - в Кривом Роге копы обратились к пешеходам

Рамка с лентой, венок, инвалидная коляска или отдых и полноценная жизнь - в Кривом Роге копы обратились к пешеходам Патрульные и активисты 13 ноября в Кривом Роге провели акцию "Выбор есть". На проспекте Гагарина, где 2 года назад в ДТП погибла женщина, которая переходила дорогу в неустановленном месте, копы провели молчаливую акцию.

Де в Кривому Розі працювали військовополонені та інтерновані німці - історична правда

Де в Кривому Розі працювали військовополонені та інтерновані німці - історична правда Військовополонені та інтерновані німці відбудовували Кривий Ріг після закінчення Другої світової війни. Чому військовополонених забезпечували краще, ніж інтернованих? Де та коли в Кривому Розі існували табірні відділення для військовополонених та інтернованих? Чи тільки німці були зайняті на...

Історична правда Кривого Рогу - солдати вермахту

Історична правда Кривого Рогу - солдати вермахту Репортаж підготовлено у рамках спецпроєкту Ольги Гончар (Хвостової) "Історична правда Кривбасу" про ексгумацію в районі Техбази останків близько 20 солдатів вермахту та інші пошукові роботи. Детальніше у матеріалі за 29 жовтня 2019 року "Пошуковці Кривого Рогу допомогли ексгумувати в районі Техбази...

Година проти капітуляції у Кривому Розі

Година проти капітуляції у Кривому Розі 19 вересня криворіжці зібрали 119 підписів під зверненням до Президента Зеленського із вимогами не здавати інтересів держави. Із повним текстом ви можете ознайомитись у новині за цей день.

Мешканці Кривого Рогу вшанували пам'ять Героїв, загиблих під Іловайськом

Мешканці Кривого Рогу вшанували пам'ять Героїв, загиблих під Іловайськом 29 серпня криворіжці вшанували пам’ять воїнів, які загинули під Іловайськом. 29 серпня 2014 року в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на території Луганської та Донецької областей.

Метрополитен и криворожская мэрия не обустроены для людей с инвалидностью

Метрополитен и криворожская мэрия не обустроены для людей с инвалидностью 5 августа в Кривом Роге граждане из общественной организации "Рух без меж" вместе с коллегами из киевского проекта "Доступно UA" проверяли городское пространство на доступность. Криворожане проинспектировали станцию "Скоростного трамвая" и мэрию на доступность для людей с инвалидностью. Люди на...