Євген Клопотенко запустив міжнародну кампанію на підтримку України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Відомий український кулінар Євген Клопотенко запустив кампанію на підтримку України.

Про це він повідомляє у своєму інстаграм-акаунті.

"Зараз ми, українці, боремося за свою країну та націю. Ми боронимо нашу землю, вона під контролем. Тим часом ви можете підтримати нас у боротьбі за культурну свободу. Як?
Сьогодні ми розпочинаємо глобальну кампанію #MakeBorschtNotWar. Ми розпочинаємо з Гамбурга, Німеччина. Але кожен може стати частиною цього руху:
Ви можете приготувати борщ та поділитися у соціальних мережах фотографією та інформацією про Україну. Використовуйте хештеги #makeborschtnotwar #standwithukraine.
Для ресторанів та шеф-кухарів: ви можете приготувати борщ у рамках руху #makeborschtnotwar, продати його та пожертвувати гроші для України. У кожній країні є свій центр, де збирають пожертвування для України.
Дуже важливо супроводжувати борщ інформацією про те, що це українська страва. Тому що Росія не просто нападає на нашу землю, вона розповсюджує брехню, що борщ – це російський суп. Таким чином, Росія нападає не лише на нашу культуру, а й на нашу землю.
Організації, що підтримують рух: @kitchenguerilla, @koralelci, @udays_hamburg, @feine.ukraine
Ви можете приєднатися до @cookforukraine. Це організація, яка допомагає дітям в Україні. Приклад допомоги: ви можете влаштувати спеціальну благодійну вечерю на підтримку України та зібрати кошти для підтримки українців.
Готуйте для України, варіть борщ, насолоджуйтесь нашою культурою та допоможіть Україні стати вільною частиною світу."
— йдеться у публікації.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

13 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com