Експерти Метінвест Діджитал взяли участь у Міжнародному науковому конгресі

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
Цього тижня на базі Державного університету економіки та технологій відбувається IV Міжнародний науковий конгрес Society of Ambient Intelligence. Серед генеральних партнерів заходу – компанія Метінвест та громадська організація «Криворізька фундація майбутнього».

Захід об’єднав більше 500 представників науки, освіти і бізнесу з 24 країн світу, таких як Латвія, Норвегія, Польща, Казахстан. В рамках конгресу проводять тематичні секції, панельні дискусії, роботу юридичної школи. Захід виступив майданчиком для обміну думками між експертами та для створення спільних проєктів і робочих груп.

Тематика обговорень широка – цифрові технології в науці і бізнесі, модернізація освіти, трансформація економіки, подолання наслідків пандемії, соціальна робота, комунікації, екологія. Одне з завдань, яке дозволяє вирішити конгрес – актуалізувати навчальні програми, змінити методи підготовки студентів, щоб їхні компетенції відповідали вимогам роботодавців.

«Ми зацікавлені, щоб до відкритих обговорень доєднались місцеві осередки самоврядування, адже розвиваючись на платформах університетів і бізнесу ми розвиваємо й громаду. За чотири роки роботи конгресу маємо реальні результати. Наприклад – формат дуальної освіти, коли наші студенти навчаються на денній формі за скорегованими навчальними програмами, паралельно проходячи практику на підприємствах, отримуючи перші робочі міста. Спільні проєкти свідчать, що бізнес зацікавлений в розвитку освіти і науки – вже зараз деякі криворізькі гірничо-збагачувальні комбінати співпрацюють з нашими науковцями над IT-продуктами, що будуть застосовані у виробництві і розробці кар’єрів», - підкреслив в.о. ректора Державного університету економіки та технологій Андрій Шайкан.

В центрі обговорення конгресу – сучасні технології в різних сферах науки, освіти, економіки та бізнесу. Своїм досвідом і планами перспективних розробок в виробництві поділилась компанія Метінвест Діджитал, IT бізнес-партнер Групи Метінвест, що відповідає за комплексну програму цифрової трансформації її бізнесу.

Компанія є сертифікованим партнером глобальних вендорів Microsoft, Micro Focus, SAP та авторизованим партнером APC, Axis, R&M, HP та ін.

«Цифрова трансформація виробництва – один з основних викликів сьогодення. Вона відбувається не лише на рівні технологій, а й внутрішньої корпоративної культури. Компанія має бути готова сприймати зміни й тестувати, впроваджувати нові інструменті та технології. Для Метінвест Діджитал дослідження, аналіз та вивчення інноваційних технологій є невід’ємною складовою цифрових змін. Ми допомагаємо бізнесу проаналізувати існуючі технології та обрати найкращі рішення для підвищення ефективності виробництва. Наприклад, наразі R&D Метінвест Діджитал пілотує використання на металургійних підприємствах Групи таких технологій, як комп’ютерний зір, на можливість побудови прогнозуючих моделей для аналізу процесу виготовлення агломерату, системи контролю процесів холодного прокату, аналізу та контролю стану сталерозливних ковшів тощо», - розповів керівник напрямку перспективних розробок компанії Метінвест Діджитал Максим Баланюк.

Віртуальна студія конгресу розташувалась у першому в місті IT Hub&Coworking, який був створений за підтримки компанії Метінвест та координації ГО «Криворізька фундація майбутнього». Організація другий рік поспіль виступає партнером міжнародного конгресу, цьогоріч – ділиться експертизою із створення сучасних освітніх просторів для навчання сучасної молоді.

«Тренди швидко змінюються, щоб бути професіоналом у своїй галузі, потрібно орієнтуватись в великому масиві інформації. Криворізька фундація в своїй роботі реалізує корисні для сучасної молоді проєкти. Ми допомагаємо створити сучасні навчально-практичні центри, створити нові умови, щоб молоді було цікаво отримувати освіту. Ми маємо допомагати студентам зрозуміти вимоги сучасного виробництва, свідомо підійти до вибору майбутньої професії. Це дасть бізнесу кваліфіковані кадри, молоді – перспективи кар’єрного зростання і гідну роботу, а громаді – нове покоління успішних людей, що лишиться і буде працювати в рідних містах», - зазначила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город