Пресс-релиз

Експерти Метінвест Діджитал взяли участь у Міжнародному науковому конгресі

Експерти Метінвест Діджитал взяли участь у Міжнародному науковому конгресі

Фото: Метінвест

Цього тижня на базі Державного університету економіки та технологій відбувається IV Міжнародний науковий конгрес Society of Ambient Intelligence. Серед генеральних партнерів заходу – компанія Метінвест та громадська організація «Криворізька фундація майбутнього».

Захід об’єднав більше 500 представників науки, освіти і бізнесу з 24 країн світу, таких як Латвія, Норвегія, Польща, Казахстан. В рамках конгресу проводять тематичні секції, панельні дискусії, роботу юридичної школи. Захід виступив майданчиком для обміну думками між експертами та для створення спільних проєктів і робочих груп.

Тематика обговорень широка – цифрові технології в науці і бізнесі, модернізація освіти, трансформація економіки, подолання наслідків пандемії, соціальна робота, комунікації, екологія. Одне з завдань, яке дозволяє вирішити конгрес – актуалізувати навчальні програми, змінити методи підготовки студентів, щоб їхні компетенції відповідали вимогам роботодавців.

«Ми зацікавлені, щоб до відкритих обговорень доєднались місцеві осередки самоврядування, адже розвиваючись на платформах університетів і бізнесу ми розвиваємо й громаду. За чотири роки роботи конгресу маємо реальні результати. Наприклад – формат дуальної освіти, коли наші студенти навчаються на денній формі за скорегованими навчальними програмами, паралельно проходячи практику на підприємствах, отримуючи перші робочі міста. Спільні проєкти свідчать, що бізнес зацікавлений в розвитку освіти і науки – вже зараз деякі криворізькі гірничо-збагачувальні комбінати співпрацюють з нашими науковцями над IT-продуктами, що будуть застосовані у виробництві і розробці кар’єрів», - підкреслив в.о. ректора Державного університету економіки та технологій Андрій Шайкан.





В центрі обговорення конгресу – сучасні технології в різних сферах науки, освіти, економіки та бізнесу. Своїм досвідом і планами перспективних розробок в виробництві поділилась компанія Метінвест Діджитал, IT бізнес-партнер Групи Метінвест, що відповідає за комплексну програму цифрової трансформації її бізнесу.

Компанія є сертифікованим партнером глобальних вендорів Microsoft, Micro Focus, SAP та авторизованим партнером APC, Axis, R&M, HP та ін.

«Цифрова трансформація виробництва – один з основних викликів сьогодення. Вона відбувається не лише на рівні технологій, а й внутрішньої корпоративної культури. Компанія має бути готова сприймати зміни й тестувати, впроваджувати нові інструменті та технології. Для Метінвест Діджитал дослідження, аналіз та вивчення інноваційних технологій є невід’ємною складовою цифрових змін. Ми допомагаємо бізнесу проаналізувати існуючі технології та обрати найкращі рішення для підвищення ефективності виробництва. Наприклад, наразі R&D Метінвест Діджитал пілотує використання на металургійних підприємствах Групи таких технологій, як комп’ютерний зір, на можливість побудови прогнозуючих моделей для аналізу процесу виготовлення агломерату, системи контролю процесів холодного прокату, аналізу та контролю стану сталерозливних ковшів тощо», - розповів керівник напрямку перспективних розробок компанії Метінвест Діджитал Максим Баланюк.





Віртуальна студія конгресу розташувалась у першому в місті IT Hub&Coworking, який був створений за підтримки компанії Метінвест та координації ГО «Криворізька фундація майбутнього». Організація другий рік поспіль виступає партнером міжнародного конгресу, цьогоріч – ділиться експертизою із створення сучасних освітніх просторів для навчання сучасної молоді.

«Тренди швидко змінюються, щоб бути професіоналом у своїй галузі, потрібно орієнтуватись в великому масиві інформації. Криворізька фундація в своїй роботі реалізує корисні для сучасної молоді проєкти. Ми допомагаємо створити сучасні навчально-практичні центри, створити нові умови, щоб молоді було цікаво отримувати освіту. Ми маємо допомагати студентам зрозуміти вимоги сучасного виробництва, свідомо підійти до вибору майбутньої професії. Це дасть бізнесу кваліфіковані кадри, молоді – перспективи кар’єрного зростання і гідну роботу, а громаді – нове покоління успішних людей, що лишиться і буде працювати в рідних містах», - зазначила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.





Комментарии (6)

skoch

16:06, 15 апреля 2021

Я думаю, что после года карантинов, локдаунов и дистанционки, уже никто не отрицает важность современных технологий) Не всё, конечно, можно делать не выходя из дома, но таки да, технологии становятся всё важнее и в бизнесе, и в повседневной жизни, и в образовании

Куралесов

19:56, 15 апреля 2021

а эти цифровые клоуны работать пробовали? ............ да навряд ли, кнопку нажимать легко и просто на клавиатуре.

Лариса19

21:56, 15 апреля 2021

На протяжении всей истории рабочая сила претерпевала изменения в результате технологических революций, влекущих за собой внедрение новых форм и моделей труда, устаревание каких-либо других форм и моделей, а также более масштабные изменения в обществе

Куралесов

20:13, 16 апреля 2021

Ой! а я то думаю.. что тут забыл в 21 веке... мне самое место в 19 веке..

PetrStasuk

20:32, 15 апреля 2021

это мероприятие международного масштаба и проходит в нашем городе - это круто с точки зрения имиджа и города, и университета

Лариса19

21:48, 15 апреля 2021

Цифровые технологии окружают нас везде. Уже нет отраслей и сфер жизни, которых бы не коснулась диджитализация

Ссылка скопирована в буфер обмена