У Кривому Розі відбулися спортивні змагання з аеробіки

Щоб популяризувати спортивну аеробіку серед молоді, 20 жовтня на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 122 відбулися районні змагання серед дівочих збірних команд.

У змаганнях з аеробіки «Олімпійські надії» взяли участь 32 спортсменки з чотирьох закладів.

Оцінювання учасників відбувалося по двом основним критеріям: виконання (складність програми, синхронність рухів, техніка) та артистичність (емоційність, показовість). Суддями були керівники гуртків фітнес-аеробіки та естетичної гімнастики «Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп».

Третє місце зайняла команда КЗШ № 122, друге - КЗШ № 41, перше місце виборола дружна команда КСШ № 107.

Переможці та призери районних змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

У міських змаганнях зі спортивної аеробіки 26 жовтня буде захищати команда КСШ № 107.