«100 днів якості Національної поліції»: Поліціанти Центрально-Міського району зустрілися з депутатами міської ради

«100 днів якості Національної поліції»: Поліціанти Центрально-Міського району зустрілися з депутатами міської ради

Фото: Криворізька поліція

Вчора, 21 березня, в приміщенні Центрально-Міської районної у місті ради відбулася зустріч голів депутатських фракцій районної у місті ради, співробітників виконкому та поліції.

На зустрічі були обговорено ряд питань. Так, з 7 листопада 2015 року на виконання завдань, передбачених Законом України «Про Національну поліцію», а саме забезпечення публічної безпеки і порядку силами співробітників ВП було забезпечено охорону публічної безпеки і порядку під час проведення 24 масових заходів на території району, в яких сумарно взяли участь близько 2300 громадян. На забезпечення охорони публічної безпеки і порядку було залучено сумарно 318 співробітників.

Також, співробітниками сектору патрульної поліції за вказаний період було виявлено та розкрито 58 кримінальних правопорушень (злочинів), складено 483 протоколи про адміністративне правопорушення.

Крім того, співробітники СПП отримали на виконання 3497 заяв та повідомлень громадян різного змісту. Всі заяви та повідомлення були розглянуті у встановлені законом строки, громадянам надана відповідь.

Щоденно величезна робота проводиться з підобліковим елементом району (раніше засуджені, особи, які знаходяться під адміністративним наглядом або формально підпадають під нього, психічнохворі з агресивною спрямованістю, особи, які стоять на обліку в кримінально-виконавчій інспекції району). Станом на сьогодні на різних обліках Центрально-Міського ВП КВП знаходиться 612 осіб.

Окремо було обговорено питання «Поліція та виборчий процес», начальник сектору патрульної поліції підполковник поліції Ченшов Віталій Олександрович наголосив на тому, що основним завданням поліції під час виборчого процесу є забезпечення публічної безпеки і порядку. Присутні активно цікавилися станом підготовки поліції до виконання покладених завдань. На даний час організовано цілодобову роботу оперативного штабу та робочої групи Центрально-Міського ВП КВП з виборів Криворізького міського голови, розроблені плани по забезпеченню публічної безпеки і порядку, завершується процес проведення обстежень приміщень виборчих дільниць. Також, станом на сьогодні в Центрально-Міському ВП зареєстровано 2 заяви, які надійшли від громадян про порушення виборчого законодавства. За фактом однієї заяви складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 212-13 КУпАП, матеріали передані в Центрально-Міський суд для прийняття рішення у встановленому законом порядку. Матеріали за фактом другої заяви знаходяться на виконанні.

Віталій Олександрович також наголосив на політичній нейтральності діяльності поліції та на тому, що поліцейський як посадова особа не є суб’єктом виборчого процесу відповідно до ст. 12 Закону України «Про місцеві вибори», але як громадянин України поліцейський є суб’єктом виборчого процесу як виборець. Тому варто пам’ятати, що поліція забезпечує захист прав та свобод людини незалежно від політичних переконань та партійної належності, є незалежною у своїй діяльності від рішень, заяв чи позицій політичних партій та громадських об’єднань, поліцейським заборонено висловлювати особисте ставлення до діяльності політичних партій під час виконання службових повноважень, а також використовувати службові повноваження у політичних цілях. В органах і підрозділах поліції заборонено використовувати будь-які предмети, на яких зображена символіка політичних партій, та провадити політичну діяльність. В повсякденному житті поліцейський як громадянин України користується всіма правами виборця відповідно до Закону України «Про місцеві вибори».

Заключним етапом зустрічі стало обговорення нагальних проблем мешканців району.

Комментарии (2)

Exclusif

15:38, 22 марта 2016

"Поліціанти", тьху... Вы если подделываетесь подо львовских, то пишите уже через -я- поліціянти))) А вообще согласно академического украинского словаря " Те саме, що поліцай." Гордитесь, здобулы!

Прохор

09:12, 23 марта 2016

Один шире другого

Ссылка скопирована в буфер обмена