Відмітка в паспорт, перереєстрація, отримання листів: в ОДА закликають не панікувати через перейменування вулиць

Відмітка в паспорт, перереєстрація, отримання листів: в ОДА закликають не панікувати через перейменування вулиць

Фото: sq.com.ua

В Дніпропетровській області продовжується процес декомунізації: демонтовано вже 220 пам’ятників радянським діячам, перейменовано 3,6 тис. вулиць, проспектів, парків. Як тепер отримати відмітку з новою адресою у паспорті або внести зміни до реєстрів, розповідають в управлінні з питань внутрішньої політики ОДА.

«Перейменування вулиці не змінює місця проживання громадянина. Тому документи на квартиру, будинок, земельну ділянку залишаються дійсними. Вносити до них зміни потрібно, якщо власник продаватиме, даруватиме або передаватиме майно у спадок. Тоді в оформлених документах зазначать вже нову назву вулиці. Перейменування доволі тривалий процес, проте жодних незручностей він жителям області не завдасть», - зазначають в управлінні з питань внутрішньої політики ОДА.

Після перейменування вулиці чи міста, відмітку у паспорті можна зробити у Міграційній службі за місцем проживання у будь-який зручний час. Спеціально йти туди не потрібно. Штамп у паспорті можна поставити під час зміни адреси проживання або заміни фото.

Процес перейменування не вплине на субсидії або право голосувати. Листи прийдуть за потрібною адресою незалежно від варіанту написання назви вулиці (старої чи нової).

Приватні підприємці за необхідності можуть без перешкод оновити дані Єдиного реєстру. За довідками вони можуть звертатись до Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області за телефонами: (056) 713-46-90 (з питань реєстрації речових прав); (0562) 31-46-51 (реєстрація юридичних осіб).


Нагадаэмо, що сайт «Перший Криворізкий» раніше повідомляв про те, що треба робити з документами після перейменування вулиць.


Комментарии (3)

Serhiy

15:57, 10 марта 2016

А як же сашка-откривашка верещав по радіо про заміну документів після перейменування міст та вулиць, та про величезні грнші, які на це треба буде витратити...

Apollo

17:03, 10 марта 2016

Главное ежедневно вбрасывать и объяснять людям важность и необходимость этой темы, пока не поверят, что переписывание истории важнее повышения тарифов, безработицы, нищеты.

yura36

18:12, 10 марта 2016

Может лучше правительство поменять чем название улиц ?

Ссылка скопирована в буфер обмена