Увага водії: потурбуйтесь про власну безпеку - «перевзуйте» свій транспортний засіб

Увага водії: потурбуйтесь про власну безпеку - «перевзуйте» свій транспортний засіб

Фото: avtofactovic.ru

За загальним правилом, міняти гуму потрібно, коли середньодобова температура на вулиці складає п’ять градусів. Крім того, якщо вночі температура близько нуля, значить, з ранку на дорозі може з’явитися ожеледиця. Літня гума в таких випадках не може утримати траєкторію руху. Зимові шини мають велику глибину протектора для збільшення зчіпних властивостей на снігу і зледенілій дорозі.

Про це повідомляє відділ управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Заміна шин на зимові - це не примха, а спосіб убезпечити себе і своїх пасажирів, а також інших учасників дорожнього руху в складних погодних умовах. Окрім цього, потрібно перевірити гальма, зовнішні світлові прилади, системи обігріву та охолодження.

За різкого погіршення погодних умов, по можливості, утримайтеся від поїздок на далекі відстані.

На слизькій дорозі автомобіль веде себе не так впевнено, як водії звиклі влітку. Здійснювати маневри необхідно акуратно, ні в якому разі не можна допускати різких рухів кермом, не перевищуйте швидкість, користуйтеся пасками безпеки. Дуже важливо бути уважним і тримати оптимальну дистанцію від авто, що рухається попереду. Навіть найякісніша гума не дасть гарантії, що ви зможете зробити різку зупинку свого автомобілю. З особливою обережністю рухайтеся по мостам та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань. В умовах недостатньої видимості, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Шановні водії! Не нехтуйте власною безпекою та безпекою пасажирів, уважно стежте за прогнозами синоптиків та дотримуйтесь порад фахівців з безпеки руху. Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, викличте на допомогу правоохоронців та аварійні служби.

Комментарии (26)

09:06, 19 ноября 2015

Езжу на летней и зимой! Если ты олень, тебе и зимняя не поможет!

fargo

09:24, 19 ноября 2015

Ты только что признал себя оленем! )))

09:32, 19 ноября 2015

fаrgо, чтоб ты понимал, раньше не было летняя ИЛИ ЗИМНЯЯ И както ездили?! Правильно выше сказано, если олень то срать какая резина

10:18, 19 ноября 2015

[Гость] Джойстик, раньше вся резина резиновой была и качества нормального. А сейчас берёшь новую резину а она как пластмассовая, более менее это зимняя. Да и скоростные режимы на автомобилях другие были

fargo

10:21, 19 ноября 2015

Раньше машин столько не было! Ну крутануло тебя на пол метра и ничего, сейчас будь ты стопроцентным профи, на скользкой дороге при сегодняшней плотности движения легко создашь аварийную ситуацию или зацепишь кого нибудь.
Все мля такие сенсеи за рулем, что аж пипец!!! ))))

10:33, 19 ноября 2015

[Гость] , ну летняя это может и лишнее я на всесезонке четвёртый год с салона и нормально!!!

11:04, 19 ноября 2015

[Гость] , прочитай статью сначала...

09:41, 19 ноября 2015

26 лет на обычной резине езжу ,при союзе не было зимней ,за счастье было хоть какую то иметь.И выше правильно написано что если ездить не умеешь то до задницы какая резина.

09:54, 19 ноября 2015

Жаль, что производитель не придумал еще весеннюю и осеннюю. А потом мартовскую, майскую, январскую...

09:57, 19 ноября 2015

Можно поставить на ведущие колёса зимнюю резину, а на тех двух - летнюю оставить (если она хорошая!) и прекрасно откатать зиму. Главное в этом деле - стаж!

10:12, 19 ноября 2015

[Гость] , поддерживаю

11:01, 19 ноября 2015

[Гость] , будет занос.проверено.

10:05, 19 ноября 2015

Мозги бы тебе из задницы в голову переставить.из за таких и случаються аварии.

10:11, 19 ноября 2015

[Гость] Сереженька? Сколько тебе то годиков? 16? Не пукай тут. У меня стаж 22 года, и на летней можно не влететь в столб.

10:45, 19 ноября 2015

[Гость] , из-за таких беспечный деgеnератов потом и гахаются при первом снеге, на пиво есть, а на резину нет. Жлобство на своей же безопасности никогда ни к чему хорошему не приводило.

Ссылка скопирована в буфер обмена