Сообщить
о событии

Воздушная тревога

Без тривоги – 2 час 33 мин

Есть угроза

01 : 09

Названо переможців «Ігор Нескорених» у дисципліні плавання

Главное фото новости

Фото: Первый Криворожский
Перших переможців на «Іграх Нескорених» у Кривому Розі визначено. 10 липня у завершився перший етап змагань для військовослужбовців, які отримали поранення на фронті «Ігри Нескорених».

Про це повідомляє журналіст «Першого Криворізького» із місця події.

Більше сотні спортсменів із 20 областей України змагаються за нагороди у двох дисциплінах: плавання і стрільба з лука.

Сьогодні у плавальному басейні ДЮСШ #1 визначили кращих спортсменів серед військових ЗСУ, Нацгвардії та добробатів.

Імена переможців

ISB ЧОЛОВІКИ
Бронза
Дударєв Олександр з результатом 1.04 (1 хвилина 4 секунди)

Срібло
Бадарак Андрій 0.45 (45 секунд)

Золото
Лепеха Іван 0.42 (42 секунди)


ISC ЧОЛОВІКИ
Бронза
немає

Срібло
Павлов Ігор з результатом 1 хвилина 11 сек

Золото
Хальчишин В’ячеслав з результатом 1 хв 4 сек


ISD ЧОЛОВІКИ
Бронза
Кравець Олег з результатом 47 сек

Срібло
Шатіло Владислав з результатом 41 сек

Золото
Пономарьов Олександр з результатом 36 сек


ISE ЧОЛОВІКИ
Бронза
Шинкарук Віктор з результатом 29 сек

Срібло
Кущ Віталій з результатом 28 сек

Золото
Кайдан Артем з результатом 27 сек


ISE ЖІН
Золото
Мазур Ярослава з результатом 58 сек сек


Плавання, 50м брасом
Для нагородження переможців у дисципліні «50 м вільним стилем»

Імена переможців

ISB ЧОЛОВІКИ
Бронза
Дударєв Олександр 1 хв 18 сек

Срібло
Лепеха Іван 1 хв 9 сек

Золото
Бадарак Андрій 56 сек


ISC ЧОЛОВІКИ
Бронза
Пандрак Сергій 1 хв 13 сек

Срібло
Кравець Олег 1 хв 12 сек 1 хвилина 11 сек

Золото
Пономарьов Олдександр 52 сек


ISD ЧОЛОВІКИ
Бронза
Баландін Олексій 42 сек

Срібло
Кущ Віталій 38 сек

Золото
Шинкарук Віктор 34 сек

Плавання 50м на спині

ISB ЧОЛОВІКИ
Бронза
Лепеха Іван 1 хв 8 сек

Срібло
Дударєв Олександр 1 хв 1 сек

Золото
Бадарак Андрій 56 сек


ISC ЧОЛОВІКИ
Бронза
Кравець Олег 1 хв 40 сек

Срібло
Пандрак Сергій 1 хв 27 сек

Золото
Пономарьов Олександр 49 сек


ISЕ ЧОЛОВІКИ
Бронза
Шинкарук Віктор 39 сек

Срібло
Кущ Віталій 37 сек

Золото
Кайдан Артем 34 сек

Плавання, 50м батерфляй
Для нагородження переможців у дисципліні «50 м вільним стилем» запрошуєтьс

ISB ЧОЛОВІКИ
Срібло
Лепеха Іван 1 хв 22 сек

Золото
Бадарак Андрій 1 хв 9 сек


ISD ЧОЛОВІКИ
Срібло
Пандрак Сергій 1 хв 32 сек

Золото
Пономарьов Олександр 59 сек

ISЕ ЧОЛОВІКИ
Бронза
Баландін Олексій 36 сек

Срібло
Шинкарук Віктор 34 сек

Золото
Кайдан Артем 30 сек


Плавання, 100м вільним стилем

ISB ЧОЛОВІКИ
Бронза
Дударєв Олександр 2 хв 22 сек

Срібло
Бадарак Андрій 2 хв 2 сек

Золото
Лепеха Іван 1 хв 41 сек


ISD ЧОЛОВІКИ
Бронза
Пандрак Сергій 2 хв 21 сек

Срібло
Кравець Олег 2 хв 12 сек

Золото
Шатіло Владислав 2 хв 4 сек

ISE ЧОЛОВІКИ
Бронза
Кущ Віталій 1 хв 13 сек

Срібло
Шинкарук Віктор 1 хв 8 сек

Золото
Кайдан Артем 1 хв 5 сек


ISE ЖІН
Золото
Мазур Ярослава з результатом 1 хв 19 сек

Ігри Нескорених вдруге відбулись у регіонах. Завтра змагання зі стрільби з лука продовжаться о 9 ранку на запасному полі стадіону «Металург».

  • Загрузка фото
  • Загрузка фото
  • Загрузка фото
  • Загрузка фото
  • Загрузка фото


Полная версия сайта