Криворізькі спортсмени здобули шість медалей на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO

Протягом двох днів тривав Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед усіх вікових груп. Змагання проходили у Києві. Поборотися за першість мали змогу і вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Про це йдеться на сторінці виконавчого комітету Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.

Криворіжці посіли наступні місця:

• І місце — Олександра Птухова у дисципліні «K-1», 56 кг;
  • ІІ місце — Станіслав Віннічук у дисципліні «Лоу-кік», 54 кг;
  • ІІІ місце — Назарій Вінніченко у дисципліні «Лоу-кік», 54 кг4; Єлизавета Горидько у дисципліні «Лоу-кік», 60 кг; Владислав Білоусенко у дисципліні «Лоу-кік», 57 кг; Микита Першаков (дорослі) у дисципліні «Лоу-кік», 71 кг.
Підготував до змагань криворізьких спортсменів тренер Віталій Білик.

Нагадаємо, що криворізькі спортсмени вибороли три медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Редактор: Тетяна Корник