Криворізький борець здобув перемогу на змаганнях у Німеччині

Спортсмен з Кривого Рогу здобув перемогу на міжнародному турнірі з вільної боротьби, який проходив 17 та 18 вересня у Німеччині, у місті Хесбах.

Про це повідомляє Дитячо-юнацька спортивна школа 2 Інгулецького району Кривого Рогу.

Змагання проходили серед кадетів, провівши п’ять сутичок, у ваговій категорії до 71 кілограмів, чемпіоном став криворіжець Артур Бурлаченко.

Редакція "Першого Криворізького" вітає Артура та його тренера Олександра Подольського та бажає нових спортивних досягнень.

Нагадаємо, юний криворіжець Лев Бабаков посів друге місце на Міжнародному фестивалі з плавання.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"