Криворізькі спортсменки вибороли 2 місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

Дві спортсменки з Кривого Рогу на чемпіонаті України з легкої атлетики посіли 2 місце.

Про це у вечірньому зведенні повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Вихованка ДЮСШ №7 Софія Чумак стала срібною призеркою на дистанції 100 метрів з бар'єрами.

Також на цих змаганнях вихованка ДЮСШ №9 Евеліна Заїка перемогла в складі команди Дніпропетровської області в естафеті та виборола 2 місце в забігу на 400 метрів.

Редакція 1kr.ua вітає спортсменок та бажає нових спортивних досягнень.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"