Переселенці з Марганецької громади Нікольського району будуть отримувати виплати від держави

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Мінреінтеграції затвердило оновлений перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

За даними Мінреінтеграції, станом на 13 вересня до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні, входять 327 громад із 9 областей.

Зокрема це 66 територіальних громад Донецької, 56 - Харківської, 10 - Дніпропетровської, 37 - Луганської, 56 - Запорізької, 49 - Херсонської, 26 - Миколаївської, 22 - Сумської, 5 - Чернігівської областей.

У Мінреінтеграції зазначити, що перелік доповнився Марганецькою міською територіальною громадою Нікопольського району Дніпропетровської області.

Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.

Зазначений перелік формується за погодженням Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це: території, що є тимчасово окупованими; території, що перебувають в оточенні; території, на яких тривають активні бойові дії.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
50 хв

Все гаразд

07 : 53

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com