Спортсменка з Кривого Рогу отримала срібло на чемпіонаті України з важкої атлетики

У Хмельницькому триває чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. З 13 по 18 вересня за його медалі змагаються близько двохсот спортсменів із 21 області України.

Про це на брифінгу повідомив голова Криворізької міської військової адміністрації Олександр Вілкул.

Кривий Ріг на змаганнях представляють вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №9.

Одна з вихованок спортшколи Вікторія Іщук стала срібною призеркою чемпіонату. Вона виборола ІІ місце у ваговій категорії 55 кг.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь доtelegram-каналу "Першого Криворізького"