Вступна компанія: розпочалася реєстрація на спеціальну сесію мультитесту

Головне фото новини
Фото: Вичерпно
1kr.ua
Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в національному мультипредметному тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити 12 - 15 серпня.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"Наказом МОН унесено зміни до Календарного плану організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту і передбачено спеціальний період реєстрації для участі в НМТ. Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити 12?15 серпня", - йдеться у повідомленні.

Алгоритм дій

  • Зазначається, що для участі у спеціальній сесії НМТ, вступникам, які ще не зареєструвалися для участі в тестуванні, потрібно в період з 12 по 15 серпня створити реєстраційну картку.
  • Цей бланк автоматично формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО.
  • Сформувати комплект документів, що містить оформлену реєстраційну картку, копію паспорта, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о).
  • Надіслати комплект документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
29 хв

Все гаразд

53 : 12

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com