У Кривому Розі без тендера вирішили купити програмне забезпечення для міського геопорталу

Головне фото новини
Фото: StartupStockPhotos з сайту Pixabay
1kr.ua
Геоінформаційна система і геопортал коштуватимуть криворіжцям та криворожанкам понад 4 мільйони гривень.

Інформація про намір укласти Договів між криворізьким комунальним підприємством «Центр електронних послуг» Криворізької міської ради» та київським ПП «Софтпро+» розміщена на сайті державних закупівель Prozorro.

Раніше ця фірма фігурувала у розслідуванні Миколаївського Центру розслідувань – її запідозрили у ймовірній змові з іншим підприємством під час тендеру на надання аналогічної заявленій нині послузі.

Тендер на закупівлю послуги зі створення компонентів та наповнення баз даних програмно-інтеграційного комплексу геоінформаційної системи та геопорталу міста Кривий Ріг (модуль «Містобудування») можуть обійтися бюджету міста у 2 мільйони 70 тисяч гривень.Підконтрольне міській владі комунальне підприємство тендер не оголошувало – послалося на п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо закупівлі. Ця норма Закону передбачає застосування переговорної процедури, коли послугу чи товар може надати тільки якесь конкретне підприємство або фірма.

Це дійсно так, адже три місяці тому підприємство вже купувало у ПП «Софтпро+» програмного забезпечення для впровадження програмно-інтеграційного комплексу геоінформаційної системи та геопорталу міста Кривий Ріг. Інформація про цей тендер також є у Prozorro.


Тоді «Софпро+» конкурувала із ПП” Поділля діджитал”, але ця компанія надала документи з порушеннями і не усунула їх, тож переможцем тоді визнали “Софпро+”. Договір уклали у травні, потім вносили в нього зміни, за послуги заплатили теж понад 2 мільйони гривень.

За даними аналітичної платформи Youcontrol, це єдині замовлення послуг з коштів платників податків у цієї фірми за 2022 рік.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
28 хв

Все гаразд

05 : 10

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com