Чим небезпечні для навколишнього середовища руйнування житлових будинків у Криворізькому районі

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький (ілюстрація)
1kr.ua
З перших днів повномасштабного вторгнення Криворізький район майже кожного дня зазнає ворожих обстрілів. Окупанти знищують врожаї, обстрілюють об'єкти освітньої, медичної, спортивної інфраструктури. Відбувається й руйнація житлових будинків, яке є небезпечним для навколишнього середовища.

Про це журналістам інформаційного агентства «Перший Криворізький» розповіла народна депутатка України, заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олена Криворучкіна.

Руйнування будинків у Мар’янському, Великій Костромці, Апостоловому та інших населених пунктах області небезпечне, зокрема, тим, що шифер на будинках містить азбест. Від цієї речовини відмовилися 63 країни, бо коли його дрібні частинки потрапляють в організм, вони можуть спричинити рак легенів, рак гортані та інших захворювань.

«Це стане відчутно, коли ці речовини потраплять у ґрунтові води, ґрунт. Тому вже зараз треба говорити про утилізацію будівельного сміття», – говорить Олена Криворучкіна.

Потрібно облаштувати спеціальні місця для правильного поводження із такими відходами. У травні ВРУ проголосувала за законопроєкт, який спрощує відведення земель місцевими владами, які прийматимуть рішення про розміщення будівельного сміття.


Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Без тривоги – 10 год 46 хв

Є загроза

03 : 23

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com