За час війни окупанти вбили щонайменше 18 медиків — МОЗ

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Російські війська від початку повномасштабного вторгнення вбили в Україні щонайменше 18 медиків, понад 50 зазнали поранень.

Про це Міністерство охорони здоров'я України повідомило в Телеграмі.

"З 24 лютого країна-терорист вбила щонайменше 18 медичних працівників, ще понад 50 зазнали поранень. Не підлягають відновленню 123 об’єкти системи охорони здоров’я, 746 потребують відновлення. Ці дані змінюються майже кожного дня", - ідеться в повідомленні.

У МОЗ зауважили, що попри цілеспрямоване знищення медичної інфраструктури система охорони здоров’я працює і трансформується відповідно до потреб, які постали з війною. Наприклад наступні програми: збір коштів у рамках ініціативи UNITED24, робота над створенням Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованою першою леді Оленою Зеленською, працевлаштування внутрішньо переміщених медиків, медична евакуація пацієнтів за кордон, покращення системи реабілітації в Україні.

"Щотижня в середньому здійснюється по чотири евакуаційні рейси для лікування українців за кордоном. Зараз уже 17 держав приймають українців у найкращих спеціалізованих клініках. Окрім того, виконано 17 медичних конвоїв для транспортування дітей з онкологічними захворюваннями на лікування за кордон. Загалом на лікування за кордон відправлено 1274 українці", - зазначили в МОЗ.

Більше новин у Telegram-каналі «Першого Криворізького»


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
19 хв

Все гаразд

06 : 18

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com