Криворіжцям нагадали відповідальність за жорстоке поводження з тваринами

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Жорстоке поводження з тваринами - це знущання над тваринами, у тому числі з безпритульних, порушення правил транспортування тварин, якщо такі дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, а також пропаганда, публічні заклики до вчинення дій, що мають ознаки жорстокого поводження з тваринами.

Поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій - караються обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.

Окрім того, ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього, караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

За знущанням над тваринами в українському законодавстві передбачені статті:

  • ч. 1 ст. 89 (Жорстоке поводження з тваринами, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі) КУпАП передбачає штраф від 3400 до 5100 гривень;
  • ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) ККУ — арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.
Якщо стали свідком жорстокого поводження з тваринами - телефонуйте на лінію 102.

Нагадаємо, у Кривому Розі затримали чоловіка, який стріляв по тваринах

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
26 хв

Все гаразд

10 : 03

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com