Нікуди я не їду, я у себе вдома — власник зруйнованого російськими «градами» будинку

Головне фото новини
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Чоловіків пенсійного віку показує групі журналістів хату, в якій російськими "градами" зруйновано дах.

Але він виїжджати зі свого будинку не збирається:“Нікуди я не їду і не збирався їхать. Я у себе вдома”.

Микола — мешканець села у Широківській громаді Криворізького району. Село знаходиться на кордоні із Херсонщиною. Майже щодня російські окупанти обстрілюють село з “градів”.

Будинок Миколи постраждав через обстріли. Зруйновано дах, вибиті вікна.Коли йде дощ, чоловік ночує у сараї, коли надворі сухо — у будинку. Микола вже посадив город, тепер поле його та наводить на подвір’ї у танкістському шоломі.

“Гупає, гупає. Я привик, я уваги на це не звертаю, хоча я також боюся. Вся сміються, а я надіваю танковий шолом і жилетку. Вони гупають - я вікно замуровую, вони гупають - я літню баню роблю. Гупають…”
Микола зберігає оптимізм та думає, що йому не треба скаржитись: “У людей гірше є, у мене це ще квіточки. У людей взагалі немає нічого - купа каміння.”
В чоловіка є все необхідне: продукти та ліки. У кінці травня Микола планує поїхати сплатити комунальні платежі та закупити ще ліків.

Микола ніколи не служив в армії, але вже розбирається у звуках обстрілів:
“Якщо тут гупнуло і туди полетіло, значить, можна ще полоть, картоплю садить, якщо ж відтіля гупнуло, то треба кидать усе і десь ховатись, треба встигнути, бо воно швидко прилітає”.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
30 хв

Все гаразд

04 : 59

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com