Як криворіжці можуть допомогти Україні

Головне фото новини
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Як жителі Кривого Рогу можуть допомогти своїй країні.

Поради надає Мінцифра.

Короткий перелік можливостей для кожного, хто може допомагати Україні боротися з ворогом та наближати нас до перемоги.

  1. Підтримати українську армію. Переслати кошти на рахунок міжнародного благодійного фонду «Повернись живим». Зробити це можна в застосунку Дія за кілька кліків.
  2. Долучитися до волонтерства. Допомагати військовим та цивільним можна з будь-якого куточка світу. Подавайте заявку на сайті https://volunteer.country/ або долучайтеся до чату волонтерів у Телеграм https://volunteer.country/
  3. Вступити до лав Тероборони. Захищайте своє місто, район, вулицю, критичну інфраструктуру, виявляйте диверсантів. Дізнавайтеся адресу найближчого ТЦК у вашому місті: https://sprotyv.in.ua/.
  4. Боротися з ворогом на цифровому фронті. Озброюйтеся комп'ютером чи смартфоном та долучайтеся до ІТ-Армії (https://t.me/itarmyofukraine2022) чи Інтернет-Військ (https://t.me/ivukr). Також повідомляйте ЗСУ про місцезнаходження окупантів через чатбот єВорог (https://t.me/evorog_bot).
  5. Протидіяти фейкам та пропаганді. Знайшли канал, що поширює фейки? Повідомте Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
І, звісно, кожен із вас може доносити правду на своїх сторінках у соцмережах чи в медіа, підтримувати одне одного матеріально та психологічно й вірити в перемогу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
38 хв

Все гаразд

09 : 27

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com