«Колір старої крові» — чому Сенцов обрав Кривий Ріг для зйомок «Носорога»

Головне фото новини
Фото: Фото Юрій Григорович
1kr.ua
Кримінальна драма Олега Сенцова «Носоріг» виходить в український прокат 17 лютого 2022 року.

8 лютого у Кривому Розі відбувся прем'єрний показ фільму і пресбрифінг: приїздили режисер Олег Сенцов, продюсер Денис Іванов і виконавець головної ролі Сергій Філімонов.

Вільних місць у залі не було: містяни, які встигли купити квитки, криворізькі актори, які знялись у фільмі, члени знімальної команди та журналісти мали можливість переглянути фільм першими.

Більшість матеріалів кримінальної драми було відзнято саме у Кривому Розі.

Олег Сенцов на презентації сказав: "90-ті впливали на нас раніше і впливають досі. Хтось до сих пір живе "по поняттям", а не по закону. Ми намагались показати, яким тоді було життя: коротким, яскравим, але таким, що завжди закінчувалось чимось поганим".

Режисер і автор сценарію Олег Сенцов описав фільм так:

Це кіно про кожного з нас, наше минуле (можливо, не дуже приємне). Для когось це — ностальгія, хтось згадає молодість. Поштовхом до створення фільму стала розмова з моїм другом, який є прототипом Носорога. Для мене було важливо показати, що зовнішність може бути одною, а душа, внутрішні почуття — зовсім іншими.

Говорити дітям, що бандитизм — це погано - не працює. А от якщо вони самі подивляться на історію, проявлять емпатію до цих людей, то зроблять висновки.

Виконавець головної ролі Носорога Сергій Філімонов говорить про посил кримінальної драми так:

Як правильно сказав режисер, кожен побачить у фільмі щось своє. Я думаю, це дуже важливий фільм, і там є над чим подумати. Не хочу спойлерити — нехай люди йдуть у кіно і роблять висновки.


Продюсер фільму Денис Іванов зняв фільм у Кривому Розі вже вдруге, першим був "Донбас" Сергія Лозниці.

Я одразу запропонував Кривий Ріг режисеру, це було основне місце зйомок, — говорить Денис. - Тут є локації, де час немов застиг, і сотні тисяч людей, серед яких ми знайшли акторів для фільму і помічників у зйомках. Ми знімали у вас групи з трьох країн — України, Німеччини і Польщі.


Олег Сенцов додав:
Коли ми з оператором побачили теракотовий, червоний колір, який є у Кривому Розі, його стінах, ми зрозуміли, що це колір нашого фільму — колір старої крові.
Криворіжці Євгеній і Юрій знялись у декількох епізодах фільму. Сцени з ними знімалися на мікрорайоні Сонячний, Карачунах і човновій станції. Вчора актори прийшли на прем'єру і поділилися з нами враженнями зі зйомок.

Мені подзвонив товариш, запросив на кастинг — я в це не повірив, - говорить Юрій. - Я спробував, і через 4 дні мені подзвонили, сказали приходити на примірку костюмів.


Дуже цікавим був сам сценарій, а ще було цікаво спостерігати за процесом зйомок, їх масштабністю, - говорить Євгеній. - У фільмі показано справжню сторону 90-х років.

Ми залишились на перегляд фільму, а після опитали криворіжців і криворожанок про їхні враження.

Іван поділився: "Хороший фільм з глибоким сенсом. Сюжет цікавий, захоплюючий. Багато місць впізнав з Кривого Рогу."
Антоніна та Анатолій додали: "Фільм запам'ятався, можна уявити таким Кривий Ріг у 90-тих. Видно, що у режисера було чітке бачення того часу".

Відео із заходу:

Фото з прем'єри фільму «Носоріг»

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
35 хв

Все гаразд

07 : 48

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Культура

Booking.com