Прес-реліз

За сприяння Інгулецького ГЗК у місті з’явився новий арт-об’єкт

За сприяння Інгулецького ГЗК у місті з’явився новий арт-об’єкт

Фото: Метінвест

Заказник «Візирка» - улюблене місце відпочинку з мальовничими краєвидами та унікальною природою. І нещодавно на території заповідника з’явився мистецький об’єкт - відтепер на пагорбі заказника височіє скульптура орла.

Птаха називають королем неба. Він символізує силу, гордість, велич. І такі ж асоціації викликає «Візирка». Підніжжя скульптури – кам’яна брила, добута в кар’єрі Інгулецького ГЗК компанії Метінвест. Фігура птаха виконана з бетону. У планах – впорядкувати територію майданчика, на якому знаходиться арт-об’єкт. Скульптуру виконав криворізький майстер Олександ Канібор, чиї роботи прикрашають мікрорайон Інгулець.

Інгулецький комбінат постійно опікується заказником. Минулоріч було заасфальтовано під’їзні шляхи, відремонтовано понтон та розчищено берегову зону. Разом з волонтерами працівники підприємства висадили кілька сотень деревець, а у водойму випустили пів тони мальків коропа, товстолобика та білого амура.

«Заказник «Візирка» було створено 2001 року за ініціативи Інгулецького ГЗК. І відтоді підприємство системно опікується заповідною територією. Працівники комбінату постійно проводять суботники, висаджують дерева та доглядають за ними. Дніпропетровським інститутом проблем природокористування і екології НАН України розроблений проєкт зі збереження екосистеми заказника. ІнГЗК чітко дотримується рекомендацій науковців», - підкреслив генеральний директор Інгулецького ГЗК компанії Метінвест Олександр Герасимчук.


Турбота про «Візирку» - частина масштабної екологічної програми ІнГЗК. Минулоріч в рамках природоохоронної діяльності працівники підприємства висадили кількасот дерев та кущів на проммайданчику та мікрорайоні Інгулець. Для боротьби з пилінням підприємство застосовує інноваційні підходи, зокрема закріплює карти хвостосховища еко-фіксатором PG-100, а укоси відвалів закріплюють сумішшю з насіння рапсу та культуральної рідини.

Підприємство впроваджує різні екотехнології, залежно від особливостей кожної ділянки. Це гірничо-технічна рекультивація, зволоження карт, засівання зерновими культурами.




Коментарі (13)

Трамвайчик

15:41, 25 січня 2021

Как гидный орёл на вершине Кавказа сидит ***леев на ободке унитаза.

Убийца Эталонов

11:19, 26 січня 2021

Трамвайчик !
А когда поставят памятник троллейбус или трамваю ???

Белла

17:38, 25 січня 2021

Гордая птичка почему-то голову понуро опустила

Тaмeрлан

18:59, 25 січня 2021

Наверное, как и я виноват

Белла

19:03, 25 січня 2021

Тамочка,ты меня наверное с кем то спутал,обознался.

Frank The Irishman

19:33, 25 січня 2021

Ну это ж она типа суровая, как и природа вокруг. Ну и птица ж то хищная.

Sergi

18:29, 25 січня 2021

очень круто, вот таких объектов должно быть больше и чтобы у каждого своя история, животные и экология очень правильные приоритеты в 2021 году и в этом столетии

Frank The Irishman

19:27, 25 січня 2021

Очень симпатичная пташка. Особенно как погодка прояснится, то вообще отлично смотреться будет.

Белла

19:33, 25 січня 2021

Да,хорошая птичка,на солнышке блестеть и переливаться наверное будет

Frank The Irishman

00:32, 26 січня 2021

Мне нравится,что она грубая по фактуре, хорошо вписывается в природу вокруг.

Костян4ик

21:14, 25 січня 2021

Орел это один из самых древних символов. У греков и персов был посвящен Солнцу, так как это символ высоты духа, отождествляемого с солнцем, царем звезд. В разных традициях его рассматривали как священную эмблему Верховного божества — Одина, Зевса, Юпитера, Митры.

IvanSP

06:50, 26 січня 2021

красивая птица получилась, крылья великолепные, смотришь и кажется, что сейчас взлетит)

Убийца Эталонов

11:12, 27 січня 2021

Админы 1 ко сволочи !

Посилання скопійовано в буфер обміну