Дніпропетровська область займає сьоме місце у рейтингу інвестиційної привабливості

Головне фото новини
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Аналітичний портал Слово і Діло підготував дослідження інвестиційної привабливості українських областей у період з 2015 по 2019 роки.

За основу взяли рейтингову оцінку Міністерства розвитку громад і територій і переглянули як змінювалося місце кожної області в рейтингу інвестиційної привабливості.

Дніпропетровська область тричі втрачала свої позиції протягом п'яти років.

2015 року вона займала 4 місце за кількістю залучених інвестицій, поступаючись лише Києву, Закарпатській і Полтавській областям.

2016 року область втратила свої позиції й опустилась на 11 місце. Її обігнали Київ, а також Сумська, Чернігівська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська і Кіровоградська області.

2017 року вдалось повернути собі 4 місце, поступившись лише столиці і двом областям: Запорізькій і Чернігівській.

2018 року Дніпропетровська область займає 6 місце у рейтингу, поступаючись Києву, Донецькій, Вінницькій, Закарпатській і Запорізькій областям.

2019 року область втрачає ще одну позицію і опиняється на сьомому місці. Її випереджають Київ, а також Волинська, Кіровоградська, Херсонська, Миколаївська і Київська області.

Нагадаємо, що з 2012 року Державне агентство з інвестицій та управління національними проєктами зобов’язане урядом проводити комплексне порівняльно-узагальнювальне соціологічне дослідження інвестиційного клімату регіонів із визначенням рейтингу їх інвестиційної привабливості.

Рейтинг включає індекс капітальних інвестицій, обсяг капітальних інвестицій у розрахунку на 1 особу населення, темп зростання або зменшення обсягу ПІІ (прямі іноземні інвестиції), обсяг ПІІ у розрахунку на 1 особу населення (в доларовому еквіваленті), частку реалізованої інноваційної продукції у загальному обсязі продукції та обсяг експорту товарів у розрахунку 1 особу населення.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
29 хв

Все гаразд

26 : 45

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com