Роботи криворізького художника презентували у Шанхайському музеї

Головне фото новини
Фото: Прес-центр Міністерства культури
1kr.ua
У Шанхайському художньому музеї, в рамках міжнародного культурного проекту «Переплетіння», відкрилася виставка творів сучасного українського мистецтва, де представлені роботи криворізького художника Віктора Горяєва.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства культури України.

Читайте також: Про великодні традиції українського народу розповіли криворіжцям студенти УКУ


Проект «Переплетіння» організовано Товариством українсько-китайської дружби та компанією Сервантія Люміна у співпраці з Шанхайським художнім музеєм «Мистецького обміну та досвіду» за сприяння Міністерства культури України. Проект ґрунтується на взаємодії культур України та Китаю в рамках Великого шовкового шляху, що впродовж багатьох століть єднає народи не тільки через обмін товарами, але й шляхом міжкультурного діалогу.

На виставці представлено 83 роботи українських сучасних художників і скульпторів.

Також на виставці представлені роботи криворізького талановитого художник Віктора Горяєва.

Відкриття виставки відвідали представники мистецьких кіл та посадовці Китаю, мистецтвознавці, представники ЗМІ та українські дипломати. Відвідувачі мали можливість не тільки оглянути експонати виставки, а також на власні очі побачити, як створюються картини і скульптури, та взяти участь у майстер-класах.Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Без тривоги – 35 хв

Є загроза

23 : 18

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Культура

Booking.com