Криворізькі актори з плейбек-театру завітали до Кам’янця

Головне фото новини
Фото: kam-pod.gov.ua
1kr.ua
Криворізький психологічний плейбек-театр «Ехо» кілька днів проводив перфоманси та відкриті репетиції в Кам’янці-Подільському. Як театр імпровізації, де показуються історії, розказані глядачами в процесі виступу, актори грали історії переселенців які живуть у Кам’янці.

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міськради, актори криворізького театру провели у Кам’янець-Подільську чотири дні.

Вони виступали та проводили відкриті репетиції перед місцевими мешканцями та внутрішньо переміщеними особами в рамках проекту за підтримки Програм національних обмінів та фінансування Європейського Союзу і Національного фонду підтримки демократії (США).

Така подія стала можлива завдяки тісній співпраці ГО «Жіноча сотня м. Кривий Ріг» і особисто Олени Тітової та ГО «Об’єднання переселенців м. Кам’янець-Подільський» і особисто Людмили Чаплигіної.Актори плейбек-театру влаштовували перформанси, щодо інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеву громаду.

Провели майстр-класи для театральної студії Link.

Платформу для виступів було предоставлено керівництвом Подільским державним аграрно-технічним університетом.

Як розповіла кондактор (керівник перформансу, - ред.) театру «Ехо» Катерина Бондар, спершу актори розпитують у присутніх про їхній настрій та емоції, а вже потім відтворюють їх у мініатюрах не домовляючись наперед про сценарій.

Плейбек-театр «Ехо» існує з весни 2016 року. У театрі іпрацює 10 акторів. За півроку вони провели 16 перформансів та брали участь у міжнародному фестивалі плейбек-театрів в Києві.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
39 хв

Все гаразд

03 : 56

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Культура

Booking.com