Петриківський дивоцвіт зібрав 30 тисяч людей з усієї області

Головне фото новини
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Петриківці відбувся дев’ятий міжнародний етно-фестиваль «Петриківський дивоцвіт». З кожного району області навідались люди, аби продемонструвати традиції Дніпропетровщини.

Про це повідомляють у прес-службі Дніпропетровської облради.

Фестиваль понад 20 років збирає майстрів та аматорів народних ремесел області і всієї України. На «дивоцвіт» приїхали творчі колективи з Криворізького, Апостолівського та Софіївського районів. Кожен район представив публіці пісні, міні вистави, вироби народного промислу. Відвідувачі мали змогу завітати на майстер-класи. На фестивалі навчали карвінгу, малюванню, плетінню, вишивці і ковальству. Протягом всього дня тривав концерт, у якому брали участь виконавці і творчі колективи з усієї області. Також на захід приїхали хлопці з руху Street Workout. Свято закінчилося вогняним шоу та дискотекою 80-х.

«Великий успіх цьогорічного фестивалю довів, що вже скоро «Петриківський дивоцвіт» зможе скласти серйозну конкуренцію Сорочинському ярмарку», - говорить голова обласної ради Гліб Пригунов.Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
26 хв

Все гаразд

02 : 35

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Культура

Booking.com