«Кривбас» здобув перемогу на виїзді. На останніх секундах не витримав «Миколаїв»

«Миколаїв» поступився вдома «Кривбасу» на останніх секундах матчу чемпіонату України серед команд Суперліги Фаворит Спорт - 71:74.

Про це повідомляє прес-служба Федерація баскетболу України.

Через складні погодні умови поєдинок взагалі міг не відбутися. Однак спільними зусиллями сторони зуміли забезпечити вчасне проведення матчу. А глядачі, що завітали до місцевого Палацу спорту не пожалкували, що не залишилися в теплих домівках у цей морозний день. На майданчику також було гаряче.

Після кількох початкових рівних хвилин, більш кваліфіковані гості пішли у відрив, вигравши першу чверть в 8 очок. У другій 10 хвилинці криворіжці ще на 9 очок збільшили перевагу.
Впродовж першої половини матчу перевага гостей сягала 20 очок. Можливо вони занадто рано заспокоїлися, усвідомивши, що події розгортаються за їхнім сценарієм.

Однак миколаївці зуміли повернути інтригу. Три влучні три очкових Шостухи, здається, розбудили господарів. Ті на куражі додали обертів, що змусило гравців суперника частіше помилятися. Третю чверть господарі виграли в 16 очок, майже зрівнявши загальний рахунок.

За 2:15 до сирени той же Шостуха точними штрафними зрівняв рахунок і вивів господарів вперед. Однак втримати переможний результат не зуміли. Тонченко не реалізував триочковий та двоочковий. А після втрати м'яча Шостуха сфолив. Щепкін штрафними повернув лідерство криворіжцям, а Бояркін закріпив перемогу.

У наступних матчах «Миколаїв» зіграє 24 січня в Луцьку, а «Кривбас» 23 січня прийматиме БІПу.