Допомога

Вертикальний інформаційний портал 1kr.ua створений для того, щоб ви могли отримувати вичерпну та об'єктивну інформацію про всі події та заходи Кривого Рогу. Зареєстрованим користувачам доступна можливість участі у процесі висвітлення новин та створення репортажів, обговорень, а також права на використання своїх покупок та коригування за представленою на існуючому сайті інформацією. Перевіривши реєстрацію, Ви отримаєте доступ відразу до всіх порталів ресурсу.

 

1. Пошук по сайту:

Для того, щоб знайти на сайті необхідну інформацію, новину або репортаж, ви можете скористатися категоризованим переліком на головній сторінці, або ввести ключові слова в рядковий пошук.

 

2. Свідок події:

Якщо ви стали свідком події, яким бажаєте поділитися з користувачами сайту, скористайтесь спеціалізованою формою зворотного зв'язку, що знаходиться в бічній панелі зліва. Редакція сайту в найкоротші терміни опрацює ваше повідомлення і ухвалить рішення про його висвітлення на головній сторінці сайту.

 

3. Я-журналіст:

Будь-який зареєстрований користувач сайту може спробувати свої сили у журналістиці та написати статтю чи репортаж. Після модерації всі надіслані користувачами матеріали будуть розміщені в спеціальному розділі сайту. Ця функція може стати відмінним способом проби пера для початківців репортерів і журналістів, але також вона дозволяє будь-якому жителю міста бути почутим і викласти свою точку зору з будь-якого питання, що його хвилює.

 

4. Профайл користувача:

Вся інформація, представлена ??на сайті є відкритою та доступною будь-якому користувачеві, але для того, щоб вести обговорення новин, репортажів, статей з іншими жителями міста або мати можливість самостійно їх створювати, ви можете пройти нескладну процедуру реєстрації, після чого у вас з'явиться свій особистий кабінет, наповнений інформацією про вас, контактами, зображенням та іншими даними, які за бажання можна приховувати від інших користувачів за допомогою установок приватності.

 

5.Спецпроєкти:

Цей розділ є місцем, де ви зможете дізнатися про всі нововведення, конкурси та заходи, що влаштовуються адміністрацією ресурсу. Через нього будуть оголошуватись новини про 1kr.ua та вся інформація, пов'язана з нами.

 

6. Створення новин та репортажів:

Зареєстровані користувачі сайту можуть самостійно створювати власні репортажі, новини та статті. Для того щоб вони відображалися на сайті, досить просто завантажити їх за допомогою спеціальної форми в особистому кабінеті або розділі “Я-журналіст”.

 

7. Запитання, скарги, пропозиції:

Якщо у вас виникли запитання, скарги, пропозиції, якщо ви знайшли помилку на сайті або застарілу, не актуальну інформацію, ви можете скористатися спеціальною формою зворотного зв'язку. Ми будемо намагатися максимально швидко і ефективно відреагувати на ваше звернення.