За час війни у Дніпропетровській області влаштували 19 дітей у патронатні родини

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
За час війни у патронатні родини Дніпропетровської області влаштували 19 дітей. Загалом у таких сім'ях виховуються понад 30 хлопчиків і дівчаток.

Про це під час брифінгу в обласній військовій адміністрації розповіла заступниця голови ДніпроОВА Ольга Горб.


«Нині на Дніпропетровщині 16 патронатних родин, де знаходиться понад 30 дітей. З них 19 влаштували до тимчасових сімей вже під час війни. Усі хлопчики та дівчатка доглянуті, виховуються у затишку», – зазначила Ольга Горб.

На Дніпропетровщині в резерві ще є 41 патронатна родина. Потенційні батьки-вихователі ще офіційного статусу не мають, але вже пройшли відбір та навчання. Якщо буде потрібно, готові взяти дітей.

Патронатні вихователі щомісяця отримують на дітей соціальні виплати від держави. На малюків до 6 років – понад 5,2 тисяч гривень, на хлопчиків та дівчаток від 6 до 18 років – більш ніж 6,5 тисяч гривень. На дітей з інвалідністю матеріальна допомога – від 7,3 до 9,1 тисяч гривень.

Патронатні родини почали з’являтися п’ять років тому. Така форма виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування. Хлопчиків та дівчаток влаштовують у тимчасові сім’ї. А їхнім батькам або законним опікунам дають час вирішити проблеми: знайти роботу, привести до ладу помешкання.

Договір на патронат укладається на 3 місяці та може продовжуватися до 6. Нині діє на увесь час воєнного стану та буде чинним ще три місяці після його скасування.

Аби стати патронатними вихователями, потрібно звернутися до Служби у справах дітей. Зареєструватися та пройти спеціальне навчання. А ще можна подавати заявки до чат-боту «Дитина не сама».

Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
38 мин

Все хорошо

1 дн
04 : 41

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com