Кабмін спростив процедуру отримання посвідчення водія

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Кабінет Міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС. Зменшено термін навчання та обсяг теоретичної частини, а також можна навчатися онлайн.

Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ.

Які відбулися зміни:

  • Зменшено термін навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини. Це стало можливим за допомогою ущільнення викладання таких тем, як "Будова і технічне обслуговування ТЗ", "етика водія ТЗ" тощо.
  • Громадяни, які переїхали тимчасово жити в інший регіон, можуть скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому сервісному центрі складено теоретичний іспит.
  • Проходити навчання з теоретичної підготовки можна онлайн за допомогою Zoom, Skype, Google meet тощо.
  • Вони також можуть отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного чи практичного іспитів.
  • З'явилася можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого СЦ МВС.
Приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 7 час 49 мин

Есть угроза

38 : 41

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com