ВРУ ухвалила закон про націоналізацію майна громадян рф

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
1 квітня Верховна Рада України схвалила закон про націоналізацію майна та коштів громадян рф.

Про це повідомляє голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Націоналізоване майно спрямують на користь нашої держави, а саме – «в рахунок майбутньої репарації на користь України, яка зазнала агресії з боку Російської Федерації».

Серед тих, кого ухвалений документ прирівнює до резидентів росії і на яких поширюється дія закону:
  • громадяни рф;
  • особи, які не є громадянами рф, але тісно пов’язані з нею, зокрема, мають місце проживання або займаються основною діяльністю;
  • за рішенням РНБО або суду фізичні чи юридичні особи (незалежно від громадянства, місця проживання, місцезнаходження, здійснення основної діяльності тощо), які публічно заперечують чи підтримують збройну агресію росії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, та які не зупинили чи не припинили здійснення своєї економічної (зокрема господарської) діяльності на території росії в період дії воєнного стану в Україні.
  • Також під дію прийнятого закону можуть потрапити юридичні чи фізичні особи, які публічно заперечують чи підтримують збройну агресію рф проти України (незалежно від громадянства та місця проживання).
Оперативно тут: https://t.me/news_1kr

Обговорення у чаті: https://t.me/chat1kruaЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 5 мин

Все хорошо

43 : 30

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com