Уряд фінансово підтримає людей, які безоплатно прихистили внутрішньо переміщених осіб

Главное фото новости
Фото: Укрзалізниця
1kr.ua
В Україні розробили соціальний пакет для підтримки внутрішньо переміщених осіб. В ньому врегульовано питання соціальних виплат, працевлаштування та розміщення осіб, які втратили або вимушено покинули своє житло.

Про це розповів Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Власники житла, які безкоштовно прихистили переселенців отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 гривень на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку. Ці кошти — для компенсації витрат на комунальні послуги. Для отримання коштів, власники помешкань мають звернутися до органу місцевого самоврядування із заявою про готовність прийняти у себе переселенців та надати необхідну інформацію. Також, ці данні можна надати через вебсайт «Прихисток», а надалі — через застосунок Дія», — розказав Міністр.

Розселення буде відбуватись лише за згодою власників помешкань. Люди щомісяця будуть отримувати виплату з бюджету через органи місцевого самоврядування.

«Дякуємо всім небайдужим! Сьогодні, як ніколи ми повинні бути згуртованими та допомагати один одному! Адже допомагаючи один одному і спираючись на підтримку держави в цей складний час, ми станемо ще сильнішими!» — наголосив Олексій Чернишов.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 20 мин

Все хорошо

05 : 47

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com