З життя пішов митець та викладач з Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
6 лютого помер викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету Дмитро Пляко.

Художнику та викладачу Дмитру Пляку було 55 років. Він був членом Національної Спілки Художників України, дизайнером, майстром ювелірної справи, фотографом.

Викладацьку роботу на кафедрі Дмитро поєднував із активною творчою та виставковою діяльністю. Він займався дизайном. Дмитро Пляко розробив дизайн та виконав дизайнерське оформлення багатьох кав’ярень та ресторанів Кривого Рогу, інших міських просторів та отримав міжнародне визнання в галузі ювелірного мистецтва.

«А ще Дмитро Пляко був громадянином, людиною принципів і вчинків, добрим і надійним другом, товаришем, колегою. Окрім таланту та усебічного мистецького розвитку, візитівкою Дмитра Анатолійовича були його широка щира посмішка, відкритий погляд. Дивлячись на життєрадісні фото не віриться, що його більше немає з нами», - пишуть на сторінці профкому університету, у якому Дмитро навчався та викладав.


Сьогодні, 9 лютого, о 12:00 в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці на перехресті вулиць Українська та Петра Калнишевського (колишня Харитонова) відбудеться прощання з криворізьким митцем.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

23 : 59

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com