Як повернути частину грошей за переобладнання автомобіля на використання біопалива

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворізьке північне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що водій, який переобладнав свій автомобіль, та використовує біопаливо може скористатись правом на податкову знижку та повернути частину витрачених грошей.

Для отримання податкової знижки у вас повинні бути такі документи:

- документи, які підтверджують витрати, здійснені для переобладнання автмообіля, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, копії договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх отримувача;

- сертифікат відповідності для транспорту, що був переобладнаний і свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху;

- акт технічної експертизи або сертифікат відповідності – для автомобіля, що переобладнаний в індивідуальному порядку, а також для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт).


До податкового органу у термін до 31 грудня 2020 року необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи за формою, затвердженою наказом МФУ від 02.10.2015 №859 (у редакції від 25.04.2019 №177).

Також необхідно подати довідку від роботодавця про отримані у звітному році доходи у вигляді заробітної плати.

Для прискорення проведення податковим органом розрахунку сум разом з декларацією треба надавати до податкового органу копії зазначених документів.

Зазначимо, що подати декларацію можна онлайн через Електронний кабінет платникаhttps://cabinet.tax.gov.ua або через офіційний вебпортал ДПС.

Матеріал надано та опубліковано у рамках співпраці з Криворізьким північним управлінням ГУ ДПС у Дніпропетровській області.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
50 мин

Все хорошо

03 : 50

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Экономика

Booking.com