Культурний код: у Кривому Розі відбудеться сольний концерт гурту «Роялькіт» в оновленому складі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
11 квітня в Mad Brothers відбудеться сольний концерт криворізького гурту «Роялькіт».

Сольний концерт «Роялькіт» - це неймовірна подорож стежками української ідентичності. Справжнє музичне дійство, яке захоплює.

Організатори розповідають, що лауреати другої премії у номінації «рок-музика» фестивалю «Червона Рута-2017» вирішили здивувати своїх слухачів незвичним форматом концерту. Цього разу гурт вийде на сцену в оновленому складі, до участі додатково запрошено 5 музикантів: 2 бек-вокалістки, скрипалька, віолончеліст та перкусіоніст.

Сольний концерт гурту «Роялькіт» буде складатися з двох частин: акустична щира лірика у супроводі проникливих віолончелі та скрипки і чарівного жіночого вокалу та потужний, шалений драйв, що не дасть вам встояти на місці.

Квитки на концерт можна купити на concert.ua. А більш детальну інформацію можна дізнатися у організаторів: 0677396093 (Євген Павлов), 0676697508 (Ксенія Мінчук).

Нагадаємо, що у Кривому Розі музичний гурт «Роялькіт» презентував чергову відеороботу.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
41 мин

Все хорошо

07 : 15

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com