У київському кінотеатрі відбувся прем’єрний показ фільму, знятого на території танкової Криворізької бригади

Главное фото новости
Фото: Телеканал 1+1
1kr.ua
21 червня у київському кінотеатрі відбулася прем'єра повнометражного документального фільму «Висота 307.5», який знімали на території 17-ї окремої танкової Криворізької бригади. Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства культури України.

Документальній фільм став переможцем конкурсного відбору Мінкультури в межах бюджетної програми «Виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування» за підтримки Уряду та Міністерства культури України.

Читайте також: Бій, про який мовчали: «Крути 1918» криворіжці переглянули разом із творчою командою фільму

Цей фільм розповідає події одного з найважчих боїв за роки окупації – протистояння агресору 25 січня 2015 року у Дебальцевому, коли ворожі танки просто в окопах переїжджали українських бійців. Герої АТО кілька днів утримували під контролем стратегічну висоту 307, 5, яку між собою вони назвали «Валєра», аби українські воїни змогли вийти з оточення.

Головними героями фільму виступають безпосередні учасники бою, сержант Борис Лисий та командир Олександр Зозуляк. Фільм про героїзм наших хлопців, тоді усі вони були солдатами, єдиним братством, котре плече до плеча до останнього подиху тримали свою Висоту.

Нижче ви можете переглянути документальний фільм, який був викладений на офіційному YouTubeтелеканалу «1+1».

Читайте також: Короткометражка, знята маленькими криворіжцями, перемогла на Чілдрен КінофестіЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 10 мин

Все хорошо

06 : 36

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com