Криворізькі школярі вчаться заробляти, підвищуючи екосвідомість

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
До Всесвітнього дня вторинної переробки 5 шкіл Кривого Рогу, які активно сортують сміття, отримали цінні подарунки від громадської організації “Чисте місто-КР”.

З 2016 року в Кривому Розі діє проект із впровадження сортування в середніх навчальних закладах. За 2 роки ним охоплено чотири десятки шкіл, нагадують громадські діячі.

Партнерство громадської організації “Чисте місто-КР”, середніх навчальних закладів та заготівельно-переробного підприємства “Чисте місто” наразі представниці ГО називають успішним та зазначають, що заклади почали заробляти, здаючи вторинну сировину.

Читайте також: В Україні проаналізували європейський досвід збору сміття

Найактивнішими у зборі та популяризації своєї діяльності стали 2 школи Покровського району - №№32 та 62, школа №114 в Інгулецькому районі міста, та КЗШ №15 імен Миколи Решетняка Металургійного району та КЗШ №37 в Тернівському.

До свята заклади провели виступи-екобригад, покази екоторб, екодебати та відзначили найактивніші класи чергового збору сировини.

За свою старанність, ініціативність та ефективність протягом дії проекту 32 та 37 школи отримали тенісні столи, а КЗШ №№ 15, 62, 114 - набори стаціонарних пластикових контейнерів для роздільного збору.

Читайте також: Боротьба зі сміттям - новий вид спорту у Кривому Розі


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество